Vectorworks 2015 SP5 Designer Edition x64

نرم افزار Vectorworks مسیر و راه حلی در صنعت CAD می‌باشد که به طراحان این اجازه را می دهد تا برای پیشبرد ایده های خود ,بهترین کارها را ارائه دهند. کاربران این نرم افزار شامل کسانی ازجمله ، معماران، طراحان داخلی‌، طراحان منظره و طراحان محصول و مبلمان، و همچنین دانش آموزانی که آماده شروع حرفی‌ خود هستند می‌باشد. این نرم افزار از رایج ترین ومهمترین نرم افزار های طراحی ونقشه کشی است.  این نرم افزار یک مدل ساز دو و سه بعدی است که یادگیری ساده و محیط دوستانه، آن را به یکی از اولین نرم افزارها برای شروع فعالیت دانشجویان در زمینه طراحی تبدیل کرده است.
نرم افزار Vectorworks یک نرم افزار طراحی و مدل سازی بسیار عالی تهیه شده توسط متخصصان کشور انگلیس می باشد. این نرم افزار رقیب برنامه اتوکد بوده و ابزارهایی به مانند آن ارائه می کند. بیشترین و معروفترین عمارت ها و ساختمان ها و طراحان آن در کشور اروپا معماران انگلیس بوده اند و این نرم افزار و سازندگان آن ارتباط تنگاتنگی با معماران و طرحان آرشیتکت های اروپا داشته و بسیار خوب و جالب احتیاجات آنها را در این نرم افزار برآورده ساخته اند . این نرم افزار محصول یک پیشرفت و آینده نگری تهیه کنندگان آن می باشد و در نسخه های جدید آن بسیار بهتر و جالب تر تبدیل Rendering محیط ها و تصاویر سه بعدی انجام می گیرد و می توان فیلم و انیمیشنی بهتر از نرم افزار های اتودسک و اتوکد ارائه نمود .. این نرم افزار با محیطی جالب و گویا و بکارگیری آسان محبوب مهندسین و معماران می باشد و نسخه های متفاوتی از آن با محیط های معماری ، طراحی مکانیک ، نورپردازی ، محیط و فضا سازی مانند جنگل و محیط سبز ، و.. Designer, Architect, Landmark, Spotlight, Fundamentals, Renderworks ارائه شده است,  و در نسخه جدید همه با هم در یک بسته قرار داده شده است و کاربر می تواند به دلخواه محیط آن را متناسب با کاربرد خود تنظیم نماید و یا از محیط و ابزاری به محیط و ابزاری دیگر رفته و طرح خود را کامل نماید. همچنین در نسخه جدید انواع مدل های آماده مانند پیچ و مهره وو.. میز صندلی و وسایل منزل مانند در و پنجره در معماری و اشیاء و درخت در شبیه سازی سه بعدی مانند استدیو تریدی مکس وجود دارد.بسیاری از ساختمان ها ، آپارتمان ها و برج های ساخته شده در امارات متحده عربی با این نرم افزار طراحی شده اند.

– آنتی‌ویروس ممکن است فایل کرک‌شده را به‌اشتباه به‌عنوان ویروس شناسایی کند، درصورتی که درواقع فایل تمیز و بدون مشکل است.
– این برنامه معمولا به ندرت کرک می‌شود و یا با فاصله‌ی زمانی زیادی نسبت به انتشار رسمی، دردسترس عموم قرار می‌گیرد.
:Operating System
Windows XP SP3
Windows Vista SP2
Windows 7 SP1
Windows 8.1
:Other Software
QuickTime 7.7.0 to 7.7.3
:Processor
Pentium 2GHz or better
:Screen Resolution
Recommended: 1280×۸۰۰
Minimum: 1024 x 768
:Display color depth
۱۵bit or higher
:(System Memory (RAM
۴GB to 8GB
(۲GB Minimum)
:Vectorworks  Fundamentals
RAM: 2GB Minimum, 4GB recommended
Hard drive space: 10GB free
:Vectorworks  Fundamentals plus Renderworks
RAM: 4GB Minimum, 8GB recommended
Hard drive space: 10GB free
:Vectorworks Designer
RAM: 2GB Minimum, 4GB recommended
Hard drive space: 10GB free
:Vectorworks Designer plus Renderworks
RAM: 4GB Minimum,  ۸GB recommended
Hard drive space: 10GB free
 
در فایل Readme.txt آورده شده است.
۱٫۶۳ گیگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="30075"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *