Systat PeakFit 4.12.00

نرم افزار Systat PeakFit انتخابی اجتناب ناپذیر برای انجام طیف سنجی، کروماتوگرافی یا رنگ نگاری و الکتروفورز می باشد. این نرم افزار داده ها را با فرمت های مختلف دریافت کرده و پس از انجام محاسبات سطح بالا و پیچیده نتایج را به صورت گرافی با دقت بسیار زیاد نمایش میدهد.
Systat PeakFit از سه روش متفاوت استفاده میکند تا به طور خودکار محل قرار گرفتن پیک ها (قله ها و دره ها) ی مخفی را پیدا کند، اگرچه هرکدام از روش ها بسیار قدرتمند می باشند، اما گاهی ممکن است در شرایط خاص یک روش نتیجه بهتری نسبت به دیگری بدست آورد.
اگر ویژگی قرار دادن خودکار پیک ها در نرم افزار Systat PeakFit به دلیل داده های بسیار پیچیده و یا وجود اختلال در آنها به مشکل بر خورد، شما میتوانید پیک ها را به صورت گرافیکی و تنها با چند کلیک موس جایگذاری کنید. همچنین این نرم افزار این امکان را به شما میدهد تا داده های بسیار پیچیده را دستکاری کرده و خروجی ساده تری دریافت کنید. برای اکثر مجموعه داده ها، Systat PeakFit بیشتر کارهای محاسباتی را برای شما انجام می دهد. محاسباتی که شاید ساعت ها کار نیاز داشته باشد حالا با استفاده از Systat PeakFit در چند دقیقه و با چند کلیک انجام میگیرد. به این ترتیب نرم افزار موجب صرفه جویی در زمان با ارزش شما در هنگام انجام کارهای تحقیقاتی میشود.
 
OS:Windows 95, 98, 2000, NT and XP
Hardware:۴۸۶ Processor or higher
۱۶ MB RAM required (32 MB or more recommended)
۱۰MB hard disk space

نرم افزار را نصب کنید و با سریال DAA6CD55-FBFB1907 رجیستر کنید.
۹٫۷ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="30611"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *