SimWise 4D 9.7.0 x86/x64

اگر به عنوان مهندس طراح به دنبال یک ابزار مهندسی هستید تا به وسیله آن بتوانید مشکلات طراحی خود را حل کنید، خطا ها را کاهش دهید ، در هزینه ها صرفه جویی داشته باشید ، طراحی سریع تری انجام دهید و همچنین بر روی محصولات خود که در سایر نرم افزار های CAD  طراحی کرده اید کار کنید ، به شما SimWise 4D را پیشنهاد خواهیم کرد.
Sim Wise 4D ابزار مخصوص طراحی پیشرفته  مدل های سه بعدی می باشد. به کمک این نرم افزار خواهید توانست مرکز جرم  محصول طراحی شده، اندازه اجزای مختلف ، کنش و واکنش بین اجزای سیستم، شناسایی استرس و تنش ناشی از حرکت و همچنین سیستم کنترل محصول را شبیه سازی کنید.
هنگامی که طراحی محصول به حد قابل قبولی برسد و درست کار کند زمان آن است که برای تولید خروجی، بین هزینه های  تولید محصول ، قابلیت ساخت، کارایی و توانایی  کارخانه تعادل بر قرار شود. SimWise 4D شامل کتابخانه های بهینه سازی قدرتمندی است که با توجه به نیازها و  تعریف شرایط ، به طور مداوم اجزای طراحی شده را بهینه خواهد کرد.
SimWise 4D در دسته نرم افزار های CAD قرار می گیرد. در عین حال با ارائه ی پلاگین های کارآمد امکان استفاده از خروجی سایر نرم افزار های  CAD مانند SOLIDWORKS ، Solid Edge ، Autodesk Inventor SpaceClaim ،Geomagic Design  را فراهم آورده است. همچنین می توان از طراحی های انجام شده ، برای سایر نرم افزار های CAD خروجی گرفت.
از دیگر ویژگی های آن به امکان تحلیل دوام و فرسودگی قطعات اشاره کرد.کافیست پارامتر های مورد نظر  به برنامه داده شود تا قسمت های مختلف طرح را تحلیل کرده و  نتایج آماری و تصویری ارایه دهد.
۶۴-bit (x64) processor
Windows 7 operating system
۸ GB of RAM or more
Video adapter supporting True Color (32-bit) or 16 million colors (24-bit), OpenGL 2.1 or higher, and 1 GB of dedicated VRAM
Screen resolution: 1280 x 1024 or higher, widescreen format
Free Disk Space for installation: 700MB, 1GB if Catia translator is installed
Free continuous disk space for model files and scratch files: 100GB (depends on model size)
Minimum System Configuration
۳۲ or 64-bit processor
Windows 7 , 8 or 8.1 operating system
۴ GB of RAM or more
۶۵K Colors
Screen resolution: 1280 x 1024
Free Disk Space for installation: 700MB, 1GB if Catia translator is installed
Free continuous disk space for model files and scratch files: 20GB (depends on model size)

در فایل Readme.txt موجود است.
۳۰۷ + ۳۳۵ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="31268"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *