Siemens LMS TecWare 3.11 Win/Linux x86

LMS TecWare نرم افزاری مناسب برای آنالیز استحکام و سنجش میزان استهلاک پذیری محصولات است. یک محصول بعد از ماه ها تلاش از ایده به اجرا میرسد، اما این محصول به راستی آماده فعالیت طولانی مدت در دنیای واقعی است؟ محصول ما در شرایط فیزیکی و محیطی مناسب چقدر میتواند دوام بیاورد؟ زیر بار فشار و شرایط سخت کاری چطور؟ آیا این محصول دوام کافی برای هدف مورد نظر دارد؟ در مهندسی مکانیک صحبت از نیروها و کنش و واکنش آنها بر یکدیگر است. اینجاست که تنظیم نادرست یک قطعه، زاویه نامناسب آن، کمی خمیدگی کمتر یا بیشتر میتواند سلامتی کل یک سیستم را در دراز مدت تحت تاثیر قرار دهد. چرا موتور یک ماشین بعد از سالها همچنان مثل ساعت کار میکند و بعضی دیگر بعد از سپری شدن زمان کمی از ارائه محصول حتی در شرایط فیزیکی مناسب تاب نمی آورد!
نرم افزارهای مختلفی برای سنجش استحکام محصولات و دستگاه های فیزیکی ارائه شده اند که یکی از برترین گزینه ها LMS TecWare شرکت زیمنس است. این برنامه بعد از اینکه آزمایشهای خود را در صنعت به خوبی پس داد توسط شرکت زیمنس خریداری شد و اکنون توسط این شرکت پشتیبانی و توسعه داده میشود. این برنامه با شبیه سازی شرایط فیزیکی گوناگون، با اعمال بارهای مختلف و شرایط سخت کاری میزان دوام محصولات، میزان استهلاک پذیری آنها و نقاط قوت و ضعف سیستم های مکانیکی را شناسایی و گزارشهای جامعی ارائه میدهد.
این نرم افزار در فرایند ارتقای پایداری و استحکام محصولات نقش مهمی بازی میکند و با طبقه بندی نتایج حاصل از آنالیز، مهندسین را در بهبود کیفیت و ارتقای دوام محصولات بسیار یاری میکند. برنامه محیط گرافیکی ساده ای دارد و کار کردن با آن سخت نیست. همین را بدانید که خبری از کدنویسی و دستورات متنی نیست. همه چیز با ماوس و پنجره های گرافیکی انجام میشود. پارامترهای مورد نظر را از طریق کنترلهای گرافیکی وارد میکنید. هر جایی از برنامه ابهام داشتید میتوانید با مراجعه به راهنمای جامع نرم افزار اطلاعات لازم را کسب کنید.
OS: Windows XP SP3 (x86) / Windows Vista SP2 (x86 or x64) / Windows 7 SP1 (x86 or x64)
CPU: 1 GHz
RAM: 1 GB
Resoulotion: 1280×۱۰۲۴ pixels
Hard: at least 1.1 GB hard disk space (including 250 MB example data)

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید. هر نسخه ویندوز یا لینوکس Readme جداگانه دارند.
۱٫۱۵ گیگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="28571"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *