Schlumberger Visual MODFLOW Flex 2015.1 v3.0.507.4 x86/x64

Visual MODFLOW Flex نرم افزای جهت شبیه سازی آب های زیر زمینی است. این برنامه را صرفا یک پوسته گرافیکی ساده برای سیستم شبیه سازی ModFlow نبینید! بررسی فرایند انتقال املاح، ابزارهای آنالیز و کالیبراسیون و از همه مهمتر توانایی بصری کردن داده ها آن هم به صورت سه بعدی تمامی آنچه از یک نرم افزار شبیه سازی آب های زیر زمینی انتظار دارید را برآورده میکند. گردآمدن همه این ابزارها در قالب یک پلتفرم مشترک گرافیکی، صرفه جویی زمانی زیادی در پی خواهد داشت چرا که ناچار نیستید برای هر بخش از پروژه سراغ نرم افزارهایی مجزا بروید.
این نرم افزار تمامی ابزارهای لازم برای بررسی و ارزیابی مسائل مربوط به کیفیت آب در مقیاسهای محلی و منطقه ای، آب های زیرزمینی و همچنین موضوعات مرتبط با حفاظت از آب را در اختیار شما قرار میدهد. از انجایی که مدلسازی در این نرم افزار به صورت سه بعدی انجام میشود، بعد از طراحی مدل نیازمند بازساری و تغییر ان نخواهید بود. تمامی تغییرات داده ای در مدل سه بعدی منعکس میشوند. دیدن یک تصویر سه بعدی از تحلیل عددی جداول اطلاعاتی ساده تر خواهد بود.
این برنامه تمرکز زیادی بر سه بعدی سازی فرایندهای مدلسازی داشته است و در هر نسخه بهبودهای زیادی در این قسمت شاهد هستیم. این برنامه را میتوان یکی از زقبای جدی برای نرم افزار GMS دانست. این برنامه در پردازش حجم زیادی از داده ها به خوبی عمل میکند و با ارائه نسخه ۶۴ بیتی عملا محدودیت محاسباتی از ناحیه سیستم عامل به فرایند پردازش برنامه تحمیل نمیشود. سخت افزار شما هر قدر توان داشته باشد، این محصول نیز به نسبت سرعت پردازش بالاتری خواهد داشت. در این برنامه امکان مقایسه آسان مدلها و مشاهده میزان پیشرفت در مدلهای مختلف وجود دارد، همچنین تولید گزارشهای اطلاعاتی تفکیک شده و دقیق نیز به سادگی چند کلیک است.
Operating Systems
Windows 8.1
Windows 7 Professional, Enterprise or Ultimate
Windows Vista Business, Ultimate or Enterprise (SP2)
Note: Windows XP is not supported
Processor
۳۲-bit or 64-bit
Hard Disk
۵۰۰ MB
RAM
۲ GB (4 GB or more recommended)
Networking Hardware
Network Card (required for soft key licensing)
Microsoft .NET Framework 4.0
Microsoft Office (2000 or later). If you do not have Office, you must install the Microsoft Access Database Engine.

پس از نصب فایل موجود در پوشه‌ی Crack را در محل نصب برنامه کپی و جای‌گزین کنید.
۱۶۶ + ۱۶۹ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.

[related_post themes="flat" id="28150"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *