Sawmill Enterprise 8.7.9.4 Windows/Linux/macOS

Sawmill نرم افزاری برای نمایش اطلاعات و جزئیات مهم درباره ی الگو های ترافیک شبکه شما می باشد که با تکیه بر ابزار تجریه و تحلیل سلسله مراتبی گزارشات می تواند کارکرد بالایی برای شما داشته باشد. کارکردن به عنوان یک مدیر شبکه شغلی چالش بر انگیز است چرا که می بایست همیشه بر الگو های شبکه نظارت داشته باشید و به لاگ ها و گزارشات متعددی رسیدگی کنید. به کمک Sawmill می تواند بجای کنترل الگو های ترافیک و لاگ ها به صورت دستی، در وقت خود صرفه جویی کرده و کارها را سریعتر انجام دهید. این نرم افزار به طور کامل در محیط وب کار می کند و برای کار با آن نیاز به یک مرورگر بروزشده از جمله Chrome، Firefox، Opera، Edge و … دارید. طراحی رابط نرم افزار بسیار زیبا بوده و شما را از محیط های سیاه و سفید کنترلی دور می کند.
اگر چه Sawmill مختص مدیر های شبکه و حرفه ای ها طراحی شده اما با کمک مستندات نرم افزار به راحتی می توانید از نرم افزار استفاده کنید. با تکیه بر توابع متعدد نرم افزار اگر قصد پردازش لاگ فایل های عظیم را دارید، می توانید به محض سازمان دهی اطلاعات توسط نرم افزار، آن ها را در محیطی کاربر پسند بررسی کنید. علاوه بر این نرم افزار می تواند با استفاده از لاگ فایل های شما چندین آمار تولید کرده و آن ها را به راحتی بدون نیاز به استحراج دستی لاگ فایل ها مقایسه کند.
از دیگر قابلیت های Sawmill ، امکان زمان بندی وظایف مختلف است که به شما جهت راحت تر شدن کارهایتان کمک می کند. در میان پردازش هایی که می توانند به صورت اتوماتیک در زمان مشخص اجرا شوند، می توان به ساخت پایگاه داده، اجرای خط فرمان، ساخت فایل گزارش و یا استخراج جدول CSV اشاره کرد. هم چنین می توانید لیستی از کاربران را تعریف کرده و سطح دسترسی آن ها را به ابزارهای مختلف نرم افزار مشخص کنید. این امکان به شما اجازه می دهد تا با محدود کرد برخی کارکرد ها برای برخی کاربران، از دستکاری های ناخواسته جلوگیری کنید.
۶۴bit Intel or AMD processors
۲۰۰% and 400% the size of your uncompressed log data to store the Sawmill database
۲GB of RAM per core
MySQL (version 4.0 or later), Oracle (11), or Microsoft SQL Server (2005 or later)

برای فعال‌سازی از سریال‌های موجود در فایل Serials.txt استفاده کنید.
نسخه‌های مختلف لینوکس در یک بسته آورده شده است.
نسخه ویندوز ۳۲ بیتی : ۳۱ مگابایت
نسخه ویندوز ۶۴ بیتی : ۳۵ مگابایت
نسخه مک ۶۴ بیتی : ۳۵ مگابایت
نسخه لینوکس ۳۲ بیتی : ۶۷ مگابایت
نسخه لینوکس ۶۴ بیتی : ۳۰۶ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="29531"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *