QPS Fledermaus 7.5.2 x86/x64

Fledermaus نرم افزاری قدرتمند و پیشرو در آنالیز داده های جغرافیایی بر مبنای پارامترهای زمان و مکان است که به صورت ویژه ای در پروژه های بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد. این برنامه که از آن به عنوان یک آنالیزر چهار بعدی یاد میشود قادر است تا علاوه بر سه بعد مرتبط با مکان، زمان را نیز به عنوان یک فاکتور بسیار مهم جهت پردازش داده ها در نظر بگیرد. محققین و داشمندان با استفاده از این برنامه قادر هستند داده های مکانی را در گسترده بسیار وسیعی در طی دوره های زمانی مختلف نقشه بردای و پردازش کنند. بنابراین با این توضیحات میتوان این محصول را یکی از ابزارهای شناخته شده جهت نقشه برداری و انالیز داده های مکانی از مکانهایی همچون اقیانوسها، مراتع جنگلی، نقشه برداری از رشته کوه ها، معادن و … دانست.
مداخله فاکتور چهارم یعنی زمان نقطه قوت این برنامه محسوب میشود. بررسی و آنالیز داده های مکانی در طی یک دوره زمانی هم دقت کار را بالاتر میبرد و هم دسترسی به داده ها در نقاط زمانی خاص امکان پذیر میکند. این برنامه از طیف گسترده ای از فرمتهای استاندارد سه بعدی پشتیبانی میکند و به راحتی میتوان انواع داده های حجیم سه بعدی را در مدت زمان قابل قبولی پردازش کرد. سرعت پردازش داده ها در این نرم افزار مطلوب است و البته وابسته به قدرت سخت افزاری سیستم میزبان است. بنابراین اجرای برنامه بر روی سیستم هایی با توان سخت افزاری بالاتر قطعا به برنامه اجازه میدهد تا با سرعت بالاتری پردازش داده ها را انجام دهد. علاوه بر کارکرد اصلی این برنامه، قابلیتهای مختلفی جهت کار با پروژه های مرتبط با جغرافیای فضا مکانی یا geo-spatial برای کاربران در نظر گرفته شده است که به کمک این فابلیتها انجام پروژه ها سرعت بیشتری خواهد گرفت.
CPU Intel i3 2.4+Ghz / AMD equivalent.
Memory 3GB+
Graphics Card
Nvidia GeForce 8000 series of better, including any of the more recent cards that have 3-digit model numbers (G100, GTS250, GTX560, etc.)
AMD HD2xxxx or better (RV610+)
Intel HD2000 or better
Support for OpenGL 3.0+
Monitor A resolution of 1280×۱۰۲۴ or better.
Mouse 2 Button with Scroll Wheel, 3 button mouse or trackpad with equivalent functionality.

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.
نسخه ۳۲ بیتی: ۴۲۰ مگابایت
نسخه ۶۴ بیتی: ۴۴۴ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="30671"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *