PTC Pro/ToolMaker 9.0 M070 x86/x64

pro-toolmaker نرم افزاری توانمند جهت ساخت قالب و انجام پروژه های ماشین کاری است. توسط این برنامه میتوانید انواع قالبهای پلاستیکی و انواع toolpath های بهینه را برای دستگاه های CNC تولید کنید. این برنامه به خوبی با ماشین کاری ۵ محوره سازگار است و از تمام ظرفیت این نوع ماشین کاری استفاده میکند. در نسخه های جدید این برنامه،  سرعت محاسبه مسیرهای مناسب ماشین کاری تا ۲۰ درصد افزایش پیدا کرده است. این موضوع به دلیل بهینه سازی و مدیریت بهتر حافظه و همچنین سازگار شدن برنامه با سیستم های ۶۴ بیتی است. در سیستمهای ۶۴ بیتی سرعت پردازش داده ها و انجام محاسبات بالاتر از نسخه های ۳۲ بیتی است.
این برنامه از انواع مسیرهای برش رستری و زیگزاگ پشتیبانی میکند و در بخش ماشین کاری دو بعدی نیز توانایی مناسبی دارد. با استفاده از این محصول ساخت پیچیده ترین قالبها با ساختارهای هندسی بغرنج امکان پذیر است و بخش اعظم بهینه سازی مسیرهای برشکاری برای دستگاه های CNC توسط خود برنامه انجام میشود. این برنامه واسط گرافیکی و کارکرد آسانی دارد و اگر قبلا با نرم افزارهای مشابه ماشین کاری آشنا باشید به سرعت میتوانید به محیط این برنامه نیز عادت کنید. با این همه اگر جایی از برنامه ابهامی داشتید میتوانید با مراجعه به راهنمای برنامه اطلاعات لازم را کسب کنید.
این برنامه نتیجه تلاش جمعی متخصصین و برنامه نویسان با تجربه شرکت PTC است و با توجه به سابقه خوب و مشتری مداری این شرکت در هر نسخه از محصول میتوان تغییرات کاربردی زیادی را مشاهده کرد چرا که این تغییرات بر اساس نیازهای واقعی خیلی مشتریان در سراسر دنیا صورت میگیرد. pro-toolmaker کاربرد گسترده ای در صنایع مختلف خودروسازی، تجهیزات پزشکی، هوافضا، فناوری های های تک و … دارد و اکنون بعد از سالیان طولانی PTC توانسته است مشتریان زیادی در سراسر دنیا به سمت محصولات خود هدایت کند.
OS: Windows XP / Vista / Seven

فایل Readme.txt در فولدر Crack در داخل فایل ISO را ببینید.
نسخه ۳۲ بیتی: ۲۶۵ مگابایت
نسخه ۶۴ بیتی: ۲۸۵ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="30699"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *