PCStitch Pro 11.00.12 + Portable

PCStitch نرم افزاری کاربردی جهت تولید الگوهای کوبلن یا شماره دوزی از روی تصاویر دیجیتالی است. شماره دوزی یا کوبلن دوزی نوعی گلدوزی خاص رو پارچه های مخصوص سوراخ دار است. این برنامه دارای تعداد زیادی الگوهای آماده برای مقاصد مختلف مانند طراحی فرش، کوبلن، گلدوزی، بافتنی و … است که با انتخاب این الگوها و سفارشی سازی آنها میتوانید به هدف نهایی خود دست بیابید. با توجه به سطح مهارت فردی که کوبلن دوزی انجام میدهد میتوان هر نوع تصویری حتی تصاویر حاوی متن را به الگوهای مناسب تبدیل کرد. بعد از وارد کردن تصویر به برنامه رنگهای مورد نظر و سایز مدنظرتان را وارد میکنید و با یک کلیک خروجی نهایی آماده میشود.
این برنامه قابلیتهای مناسبی برای ویرایش تصاویر ورودی دارد، شما میتوانید در این قسمت با ابزارهای مختلفی قسمتهای مشخصی از تصویر را با رنگ مورد نظر پرکنید، تصویر را بچرخانید، قسمتهای اضافه را حذف کنید، رنگ بعضی قسمتها را تغییر دهید، تصویر خاصی را در سراسر قالب تکرار کنید، جهت تصویر را به صورت آینه ای معکوس کنید و بسیاری از کارهای ویرایشی دیگر. این نرم افزار با دارا بودن بیش از ۲۰۰۰ الگوی آماده یکی از نرم افزارهای قدرتمند در این حوزه کاری است.
محیط برنامه ساده و کار کردن با آن سر راست است. برنامه رنگ بندی های مختلفی برای طرج های ورودی به شما پیشنهاد میدهد که با تغییر آنها میتوانید بر طبق سلیقه خود الگوی نهایی را آماده نمایید. این نرم افزار همچنین قادر به باز کردن فایلهایی با پسوند pvf نیز میباشد. این ابزار یک خط کش دقیق نیز دارد که ابعاد قسمتهای مختلف تصویر را با واحدهای مختلف اینچ، سانتی متر و … نمایش میدهد. با استفاده از این خط کش تجسم بهتری از اندازه تصویر خروجی خواهید داشت.
Minimum System Requirements
CPU: 90-megahertz (MHz) Intel Pentium-class processor, or an AMD Opteron, AMD Athlon64 or AMD Athlon XP processor
OS: Windows XP, Vista or higher…
Memory: 32 MB Minimum, 96 MB recommended
Hard Disk: 130 MB
Display: 800 x 600 or higher-resolution display with 256 colors
Recommended System Requirements:
CPU: 500 MHz CPU or higher
OS: Windows XP, Vista or higher
Memory: 128 MB or more
Hard Disk: 130 MB
Display: 1024 x 768 or higher-resolution display

این نسخه کرک شده است.
۴۱ + ۱۲۰ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="31035"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *