PC SCHEMATIC Automation 19.0.2.72

PC SCHEMATIC Automation نرم افزاری جهت نقشه کشی مدارات الکتریکی است. در تاسیسات و بناهایی با معماری های پیچیده داشتن یک نقشه و استراتژی مناسب جهت سیم کشی و توزیع برق در آن مکان یک نیاز واجب و ضروری است. برای یک خانه کوچک شاید کل نقشه سیم کشی را بتوان بر روی یک تکه کاغذ ترسیم کرد ولی در بناها و تاسیسات پیچیده صنعتی اینطور نیست. در این شرایط معمولا از نرم افزارهای رایانه ای جهت تولید نقشه های سیم کشی استفاده میشود.
برنامه حاضر یکی از نرم افزاری مطلوب در این حوزه است و حتی قابلیتهایی فراتر از نیازهای معمول مهندسین برق ارائه میدهد. با استفاده از این برنامه امکان انجام انواع پروژه های اتوماسیون، سیم کشی، نصب و راه اندازی، پروژه های پنوماتیک و هیدرولیک وجود دارد. کمپانی Pcschematic در طراحی این محصول تلاش کرده است تا کار را برای آن دسته از متخصصینی که به تازگی قصد انجام پروژه های سیم کشی دارند ساده تر کند. این برنامه بر خلاف سایر رقبا محیطی ساده دارد و به راحتی کاربران میتوانند از نوار ابزار آن تمامی المنتهای مورد نظر را بر روی صفحه بکشند و با سیم به یکدیگر متصل کنند.
این برنامه دیتابیس بزرگی از انواع قطعات الکتریکی و مکانیکی در خود جای داده است که به کمک آن پیاده سازی انواع پروژه های نقشه کشی برق امکان پذیر خواهد شد. خطوط سیم کشی به صورت خودکار تراز میشوند و به راحتی به المنتها متصل میشود. امکان ورودی و خروجی فرمت DWG به این نرم افزار وجود دارد. این برنامه برای نقشه کشی از مفهوم لایه ها استفاده میکند و در هر لایه میتوانید کارهایی مجزا انجام دهید. نتیجه تمامی لایه ها با هم ترکیب و خروجی نهایی تولید میشود. برنامه به صورت خودکار لیست قطعات لازم و متراژ سیمها را محاسبه و در قالب گزارشهایی مرتب به شما ارائه میدهد.
PC | SCHEMATIC Automation is an autonomous system that runs on Windows XP / Vista (32/64 bit) and requires P4 processor or higher, 512 MB RAM (recommended 1024MB RAM) and 200 MB of free hard disk space. – See more at:

فایلهای موجود در فولدر Crack را در محل نصب نرم افزار کپی کنید.
۴۸۰ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="30703"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *