MSC Nastran 2017 x64 + Documentation

MSC Nastran یک برنامه تجزیه و تحلیل ساختاری چند رشته ای است که توسط مهندسان برای انجام تحلیل های گرمایی، پویا و ایستا در حوزه های خطی و غیر خطی به کار می رود. این نرم افزار با تکنولوژی های کامل خود در بهینه سازی های ساختار اتوماتیک و تحلیل های فرسودگی تعبیه شده خود، امکان محاسبات با کارایی بالایی را به ارمغان می آورد.
مهندسان از MSC Nastran استفاده می کنند تا مطمئن شوند که سیستم های ساختاری استحکام؛ دوام و سفتی لازم برای جلوگیری از نقصان( تنش اضافی،تشدید یا تغییر شکل ناخواسته) را دارند که می تواند ترکیبی از مباحث مربوط به عملیاتی بودن و ایمنی ساختار باشد. MSC Nastran برای توسعه و بهبود اقتصاد و راحتی گذرگاه هادر طرح های ساختاری نیز به کار می رود.
سازندگان و کارخانه ها از روش منحصربه فرد چند رشته ای MSC Nastran برای تحلیل های ساختاری در نقاط متعدد در فرآیند توسعه محصول استفاده می کند. تجزیه و تحلیل های ساختاری چند رشته ای، مدل سازی ساختاری و بهینه سازی ساختاری خودکار از جمله مزایای این نرم‌افزار است.

– ساخت نمونه اولیه مجازی در فرآیند طراحی، هزینه هایی که قبلا در نمونه سازی فیزیکی هدر می رفت را حفظ می کند.
– اصلاح مسائل ساختاری که می تواند در طی سرویس های یک محصول رخ دهد و منجر به کاهش زمان تحویل و هزینه ها می شود.
– کارایی طراحی های موجود را بهینه سازی می کند یا تفاوت های محصول منحصر به فرد می سازد، که به منجر به ایجاد مزیت رقابتی با سایرین می شود.
– MSC Nastran بر مبنای روش های عددی پیچیده استوار است، که معروف‌ترین آنها روش المان محدود نام دارد. مسائل FE غیر خطی می توانند با روش های عددی صریح یا ضمنی داخلی این نرم افزار حل شوند . ضمنا یک سری الگوریتم های بهینه سازی وجود دارد که شامل مواردی چون MSCADS و IPOPT می باشند.
– قابلیت خوردگی در MSC Nastran با الحاق نرم افزار nCode International Ltd. و MSC قابل محاسبه است.
و…

 
در فایل Readme آورده شده است.
۱٫۷۷ گیگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="29040"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *