Micrium uCProbe Professional Edition 4.0.16.10

Micrium uCProbe نرم افزاری جهت خواندن و نوشتن زنده اطلاعات در حافظه پردازنده های embedded و نگاشت اطلاعات این سیستمها به مجموعه ای از کنترلهای گرافیکی است. در واقع با استفاده از این برنامه اطلاعات این دسته از سیستمها به صورت گرافیکی در یک داشبورد مرتب به کاربر نمایش داده میشود. برای این کار نیازمند کدنویسی نخواهید بود. به سادگی با ماوس کامپوننتهای مورد نظر را درگ دراپ کنید و در مموقعیت مناسب قرار دهید. این نرم افزار از پردازنده های نهفته زیادی پشتیبانی میکند و حتی شما قادر هستید از طریق درگاه usb با این سیستمها ارتباط برقرار کنید.
Micrium uCProbe به شما این اجازه را میدهد تا به روشی غیر صنعتی و به صورت Real Time متغیرهای مختلفی را تغییر و نتیجه را در دیباگر این برنامه مشاهده نمایید. نوشتن و خواندن اطلاعات در حافظه در کنار قابلیتهای دیباگینگ این برنامه تجربه خوبی در هنگام کار با embedded processor ها به ارمغان خواهد آورد. این برنامه مقادیر متغیرهای مختلف را با کنترلهای گرافیکی قابلی فهمی از جمله انواع پلاتها، چارتهای گرافیکی، کادرهای عددی، بیت مپ و … نمایش میدهد و به کمک همین کنترلها امکان تغییر مقادیر نیز وجود دارد. این کار فهم سیستم و توسعه آن را ساده تر از قبل میکند چرا که اشتباهات و دوباره کاری ها به حداقل ممکن خواهد رسید.
اگر از ابزارهای توسعه ای استفاده میکنید که شامل سیستم های نهفته IAR هستند و یا دستگاه های CCES در این شرایط بدون نیاز به کدنویسی اضافی برای ترگتهای جدید، این برنامه میتواند با این محیطها یکپارچه شود و از قابلیتهای آن در محیط مورد نظرتان استفاده کنید. حتی اگر چنین شرایطی نیز برقرار نباشد به کمک واسطهای ارتباطی Segger J-Link, CMSIS-DAP, Cypress PSoC Prog, RS-232 port, USB or via TCP/IP.With J-Link, CMSIS-DAP and Cypress PSoC Prog امکان ارتباط برقرار کردن با سایر سیستم های نهفته وجود دارد. در واقع شما هیچ نیازی به کدنویسی سیستم هدف برای فراهم کردن قابلیت خواندن و نوشتن در آنها نیاز ندارید.
µC/Probe requires:
Any one of the following communication interfaces:

پس از نصب فایل موجود در پوشه‌ی Crack را در محل نصب برنامه کپی و جای‌گزین کنید.
۱۳۳ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="29959"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *