MecSoft VisualCAM (Includes VisualCAD) 2017 v6.0.419 / 6.0.486 for SolidWorks x86/x64

MecSoft VisualCAM نرم‌افزار قدرتمند طراحی CAD است و VisualCAM for SolidWorks پلاگینی بر مبنای نرم افزار VisualCAM برای محیط سالیدورک است. ویژوال کم در کنار نرم افزار ویژوال کد یک بسته جامع و کامل برای طراحی سیستم های CAD/CAM میباشد. ویژوال کم نرم افزاری جهت برنامه نویسی ماشینهای CNC است، این برنامه ماژولهای مختلفی برای عملیات سوراخ کاری، برش، فرزکاری و … دارا میباشد که به کمک آنها تمامی عملیات ماشین کاری قابل انجام است. از طرفی همیشه بین نرم افزارهای CAD و CAM ارتباط زیادی وجود دارد. در بخشی از پروژه شاید نیازمند استفاده از قابلیتهای برنامه های CAD باشیم. در این شرایط اگر محصولی هر دو این ویژگی های را توام با هم داشته باشد روند کار بسیار آسانتر خواهد شد.
VisualCAM For Solidworks دقیقا همین کار را کرده است. این برنامه در قالب پلاگینی به محیط قدرتمند سالیدورک اضافه میشود و شما میتوانید در کنار قابلیتهای CAD پیشرفته محیط سالیدورک از امکانات CAM این نرم افزار نیز استفاده کنید. یکپارچکی این محصول با سالیدورک باعث میشود تا انجام عملیات مختلف ماشین کاری ۲ محوره، ۱٫۲ و حتی ۵ محوره به سادگی میسر باشد. با استفاده از این پلاگین ساختن پارتها بسیار راحت از قبل خواهد بود. مسیرهای برش را میتوانید به صورتی کاملا بهینه برنامه ریزی کنید.
در قیاس با نرم افزارهایی که مختص CAM ساخته شده اند، این یکپارچگی باعث صرفه جویی زمانی زیادی خواهد شد. به عنوان مثال به محض تغییر مدل، مسیر برش نیز به صورت خودکار بروزرسانی میشود. علاوه بر این اگر بحث هزینه هم در میان باشد، اینجا با هزینه کمتر و البته یادگیری سریعتر میتوانید به مقصود خود برسید چراکه نیازی به یادگیری و خرید نرم افزاری مجزا نخواهید بود. اگر با سالیدورک کار کرده باشید به سرعت میتوانید کار با این افزونه را هم یاد بگیرید. توصیه میکنیم برای برنامه نویسی عملیات ماشین کاری CNC از این پلاگین در محیط سالیدورک استفاده کنید.
Windows 7 / 8.1 / 10
SolidWorks 2010-2017 – for Plugin

در فایل Readme.txt آورده شده است.
۲۶۳ + ۲۷۹ مگابایت
۲۰۴ + ۲۱۴ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="29752"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *