Marmoset Toolbag 3.03 x64

Marmoset Toolbag نرم افزاری حرفه ای برای رندرینگ سه بعدی مواد و اشیاء است. این برنامه یک ویرایشگر متریال دارد که با تغییر مفادیر آن، تغییرات در لحظه رندر شده و نتیجه روبروی شما نمایش داده میشود. این برنامه کاربرد بسیار زیادی برای طراحی و مدلسازی اشیاء مورد نیاز در سایر نرم افزاری انیمیشن سازی و سه بعدی ساز دارد. برنامه دارای امکانات زیادی است. در مبحث متریال ها که یکی از برنامه های غنی است و شما میتوانید با ترکیب حالتهای مختلف متریال مورد نظرتان را ایجاد کنید و از نتایج رندرینگ آن شگفت زده شوید. برای موضوع نورپردازی انواع تکنیکها پشتیبانی میشود.
شما به راحتی میتوانید در این برنامه با چند کلیک صحنه هایی HDR و با جلوه های ویژه ایجاد کنید. سایه ها با دقت بالایی محاسبه و در رندرینگ به صورتی بسیار واقع گرایانه به نمایش گذاشته میشود. تولید سایه ها کاملا به صورت خودکار و بر اساس محل قرار گیری منابع نور، شدت تابش و سایر فاکتورهای مرتبط است. در هر مرحله میتوانید از خروجی رندر شده اسکرین شاتی با کیفیت بالا تهیه کنید و با فرمت مورد نظر ذخیره کنید. این برنامه ۱۳ نوع حالت رندرینگ دارد که در هر یک از حالت ها سناریوهای خاصی در نظر گرفته شده است که در شرایط مختلفی میتوانیم از یکی از حالتها به عنوان بهینه ترین حالت رندر استفاده کنیم.
MINIMUM……………………….OS: Windows Vista (SP2) 64-bitGraphics: Direct3D 10 GPUDirectX: Version 10Storage: 360 MB available space
RECOMMENDED……………….OS: Windows 7 ,8.1 , 10Memory: 4 GB RAMGraphics: Direct3D 11 GPUDirectX: Version 11
 
فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.
۲۷۰ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="28587"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *