Leica Mintec MineSight 3D v9.50

MineSight نرم افزاری برای نقشه برداری و عملیات حفاری معادن است. این محصول پاسخی به تمامی نیازهای شما در حوزه استخراج از معادن است. این برنامه در فرایند استخراج مواد از معادن سطحی و زیرسطحی، فلزات، زغال سنگ، ماسه و سایر مواد صنعتی و … به مهندسین کمک های فراوانی میکند. این برنامه به مدد امکانات گسترده ای که داراست به راحتی میتواند انواع سطوح زمین شناسی، مهندسی و اندازه گیری و عملیات حفاری را تسهیل کند.
در مراحل اکتشاف، میتواند با تفسیر داده های زمین شناسی در امکان سنجی و برنامه ریزی و عملیات روزانه به مهندسین کمک کند. بسیاری از شرکتهای استخراج معادن، مشاوران و دانشگاه های معتبر سراسر دنیا از راه حلهای ارائه شده توسط این نرم افزار برای پیشبرد بهتر کارهای خود بهره میبرند. MineSight یک سیستم مدلسازی، آنالیز و تفسیری جامع است که به صورت خودکار از روی داده های خام ورودی نتایج تفسیر شده جالبی ارائه میدهد که در بهبود فرایند تصمیم گیری مهندسین نقش به سزایی خواهد داشت.
این برنامه داده های خام ورودی را با روشهای مختلفی که معمولا به صورت خودکار انجام میشود و با کمک گرفتن از ابزارهای زمین آماری و پیشرفته اقدام به ساخت مدلهای کامپیوتری سه بعدی، مدلهای چینه شناسی و نمایان کردن عوارض زمین و … گزارشات عددی و تحلیلی جامعی ارائه میدهد. همچنین در فرایند طراحی انواع معادن از جمله معادن روباز، زیرزمینی و … این برنامه ابزارهای کمکی فراوانی دارا میباشد که با استفاده از پردازش خودکار و تعاملی طراحی مد نظر را انجام میدهد. از الگوریتمهای گروسمن برای بهینه سازی دهانه معدن استفاده میشود. تمامی داده های مورد استفاده در این برنامه در پایگاه داده ای مرکزی ثبت و ضبط میشود و در سایر پروژه ها امکان استفاده از این داده ها مهیا است.
Operating System Requirements:Microsoft Windows 7 (Recommended)
Microsoft Windows 8 (Supported)
Microsoft Windows Vista™ Business with Service Pack 2 (Supported)
Microsoft Windows 10 (Supported in September 2015 DVD versions and later)
Recommended Hardware:Processor: Intel® Core i7 or similar1
Memory: 32 bit – ۴ GB of RAM
۶۴ bit2 – ۱۶+ GB (32 GB for optimal performance)
Hard Disk: 300+ GB 7200 rpm HDD or SSD
Graphics Card: Minimum – OpenGL 1.1 or later compliant graphics card (NVidia®)

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.
۱٫۳۳ گیگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="31071"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *