Honeywell UniSim Flare R390.1

شرکت Honeywell در زمینه تولید انواع مختلفی از محصولات تجاری و مصرفی، خدمات فنی و مهندسی و سیستم‌های هوافضا است که به متقاضیان صنعتی خود در جهت آشنایی با اهداف تجاری به وسیله ارائه خدمات و تکنولوژی پیشرو در حوزه‌های تخصصی کمک می‌کند.
بر همین اساس شرکت Honeywell ، نرم‌افزار Honeywell UniSim که ابزاری برای مدل‌سازی بصری پروسه می‌باشد و به مهندسان در شبیه‌سازی روند کار در حالتی پایدار و پویا کمک میکند ارائه کرده است. Honeywell UniSim بخشی از خانواده نرم‌افزارهای شرکت Honeywell برای شبیه‌سازی پروسه، طراحی، آنالیز، نظارت بر عملکرد، ‌‍‎بهینه‌سازی و برنامه ریزی تجاری برای تولیدات نفت و گاز، پالایش گاز، مواد نفتی و صنایع شیمیایی است.
UniSim نرم‌افزاری قدرتمند برای شبیه‌سازی روند کار است که ابزارهای قدرتمندی را برای کمک به مهندسان جهت انجام پروسه با طراحی‌های بهینه و با کمترین ریسک در پروژه، پیش از صرف هزینه های اضافی، در محیطی یکپارچه ارائه می‌کند.
نرم‌افزار Honeywell UniSim Flare آخرین ضمیمه از محصولات خانواده Honeywell UniSim Design است. این نرم‌افزار برای طراحی مشعل‌های جدید و سیستم‌های تخلیه، از شیرهای تخلیه تا نوک مشعل، یا جهت سنجیدن سیستم‌های موجود، برای اطمینان از اینکه آنها توانایی تحمل تمامی شرایط اضطراری ممکن را داشته باشند استفاده می‌شود. Honeywell UniSim Flare همچنین میتواند برای رفع تنگناهای سیستم مشعل استفاده شود تا دیگر نیازی به انجام عملیات‌های مختلف توسط ماشین‌آلات کارخانه‌ای نباشد.

– توانایی مدل‌سازی به صورت همگرا، واگرا، و حلقه دار کردن پیچیده مشعل یا سیستم تخلیه برای طراحی، سنجش، یا آزادسازی تنگناها
– وارد کردن آسان و مستقیم داده از طریق پرونده فایل‌های UniSim Design برای تجزیه و تحلیل روش‌های مختلف ایمن‌سازی
– توانایی انجام محاسبات برای جریان‌های تک فازی یا چند فازی (شامل برق سه فازی شدید)، و MW (وزن مولکولی) ساده یا تجزیه و تحلیل ترکیبی کامل
– دارای متدهای رهاسازی چندگانه جریان/فشار، شامل متدهای گازهای همدما، گازهای بی‌دررو، متدهای بگس و بریل، دوکلر و ارکیزسکی
– رابط کاربری گرافیکی و روشهای گزارش‌دهی کاربر پسند
– بهره‌گیری از ابزار نمونه موجود برای بهینه‌سازی طراحی‌ها برطبق معیارهای تجاری
– روند توسعه صفحات چرخشی
– سنجش تجهیزات براساس شرایط سرتاسر طیف گسترده عملیات
– نظارت بر کارایی تجهیزات برطبق اهداف عملیات
و…
 
– این نسخه با کرک کامل ارائه شده و توسط crack4u نصب و تست شده است.
– همان‌طور که گفته شد، نرم‌افزار Honeywell UniSim Flare یکی از برنامه‌های شامل مجموعه‌ی UniSim Design Suite می‌باشد؛ این مجموعه نرم‌افزارهای دیگری را نیز شامل می‌شود که برنامه‌های Honeywell UniSim Design و Honeywell UniSim Heat Exchanger موارد اصلی آن است.
– فعلا برای برنامه‌های دیگر کرک کاملی منتشر نشده است؛ نسخه‌ی نصبی Honeywell UniSim Design Suite R440 نیز دردسترس است که درصورت ارائه‌ی کرک قرار می‌گیرد.
:Operating Systems
Windows XP
Windows 7

Windows 8-8.1
 
برنامه را نصب کرده و قبل از اجرا، فایل موجود در پوشه‌ی Crack را در محل نصب، کپی و جای‌گزین کنید.
۱۲۳ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="30135"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *