Golden Software Surfer 14.0.599

Golden Software Surfer نرم افزاری کارآمد برای مدلینگ و نقشه برداری سه بعدی از داده هاست. این برنامه به صورت گسترده ای برای مدلسازی عوارض زمین، نقشه برداری و سه بعدی سازی عمق دریا، آنالیز سطوح زمینی و زیر سطحی، مدلسازی و بصری سازی حوزه های آبخیز و … استفاده میشود. در واقع این برنامه اطلاعات خام ورودی XYZ را به نقشه های سه بعدی قابل چاپ تبدیل میکند. یکی از مزیت های این برنامه در مقابل سایر رقبا تکنیک های شبکه بندی متنوع و انعطاف پذیری زیاد در تغییر پارامتریک شبکه بندی ها میباشد.
در این برنامه شما میتوانید اطلاعات شبکه بندی سایر فرمتهای از جمله فایلهای USGS, DEM و ESRI نیز وارد کنید. نقشه نهایی در این برنامه کاملا به صورت سه بعدی است و تمامی پستی و بلندی ها با رنگهای مختلف و به وضوح به نمایش گذاشته میشود. برای نمای بهتر حالت سه بعدی در قسمتهای لازم به صورت خودکار سایه گذاری نیز انجام میشود. شما میتوانید نقشه های پایه را با سایر نقشه های که در لایه های اطلاعاتی دیگری تهیه شده با یکدیگر ادغام کنید و خروجی های گرافیکی بسیار غنی دریافت کنید. از آنجایی که خروجی این برنامه کاربرد بسیار زیادی در ارائه اطلاعات دارد، تقریبا تمامی قسمتهای پروژه به سلیقه شما قابل تغییر است و نتیجه کار باب میل شما خواهد بود. توصیه میکنیم در بین برنامه های نقشه برداری سه بعدی Golden Software Surfer را از قلم نندازید و حتما برای یکبار آن را تست کنید.
 

 
در مورد نسخه‌ی ۱۴، برنامه را در مسیر پیش‌فرض نصب کرده و سپس فایل Patch را با Run as administrator اجرا و اعمال کنید؛ دوره‌ی آزمایشی برنامه حذف می‌شود و پس از منقضی‌شدن نیز قابل استفاده خواهد بود.
در مورد نسخه‌ی ۱۳ از یکی از دو Keygen موجود، برای رجیستر کردن نرم افزار استفاده کنید.
۱۵۳ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="30499"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *