GAMS Distribution 24.8.2 x86/x64

GAMS نرم افزاری کاربردی برای مدلسازی سطح بالای مسائل ریاضی، برنامه نویسی و بهینه سازی این راه حل هاست. این نرم افزار قادر به حل انواع مسائل خطی، غیرخطی می باشد و به کاربران کمک میکند تا مسائل پیچیده را از زوایای مختلف و از نگاهی سطح بالا مورد کاوش و حل قرار دهند. این برنامه به صورت خاصی برای مسائل بزرگ و سطح بالا و مسائلی که دامنه پیچیده ای دارند بسیار مفید و کارآمد است. GAMS Distribution برای انواع پلتفرمهای میزبان اعم از کامپیوترهای شخصی، ایستگاه های کاری، مین فریم ها و سوپرکامپیوترها امکان پیکربندی و راه اندازی را دارا میباشد.
در این برنامه مسائل پیچیده و چند وجهی را که بایستی از نقطه نظرهای مختلفی بررسی شود را میتوان با دقت بالایی مدلسازی کرد و کاربران امکان این را دارند که فرمول مدلسازی را در قسمتهای مختلف تغییر دهند و شاهد تغییرات صورت گرفته باشند. میتوان از یک راه حل به راه حل های دیگر سوئیچ کرد و حتی امکان تبدیل مسائل خطی به غیر خطی فراهم است. این برنامه با امکانات فراوانی که تدارک دیده است به کاربران کمک میکند تا تنها بر روی مدلسازی مسئله خود تمرکز کنند.
GAMS Distribution با انجام خودکار کارهای مختلفی همچون مدیریت حافظه، پردازش، ذخیره سازی، ورودی خروجی و کنترل گردش کار به کاربران کمک میکند تا دغدغه کنترل این مسائل را نداشته باشند و فرصت بیشتری برای مدلسازی و آنالیز مسائل و بررسی نتایج حاصل از آن داشته باشند. زبان برنامه نویسی GSAM نیز شبیه بسیاری از زبانهای دیگر برنامه نویسی است و افرادی که قبلا آشنایی با یکی از زبانهای برنامه نویسی داشته باشند به راحتی با این زبان نیز ارتباط برقرار خواهند کرد. کدهایی که در این زبان نوشته میشود به آسانی قابل داکیومنت شدن است و میتوان ضمن کدنویسی، توضیحات مختلفی نیز ارائه داد تا بعدها بتوان از طریق این توضیحات کد را بهتر فهمید. راه حلهایی که توسط نرم افزار GAMS Distribution ارائه میشود کاملا قابل حمل است و بعد از اتمام کار میتوان راه حل حاصل را به راحتی از یک سیستم به سیستم های دیگر منتقل و مورد اجرا قرار داد.
Windows XP / 7 / 8.1 / 10
 
شروع به نصب نرم افزار کرده و در زمان درخواست لایسنس، فایل gamslice.txt را وارد کرده و نصب را کامل کنید؛ قبل از شروع برنامه تاریخ ویندوز را به قبل از ۲۰۰۵ کشیده و سپس برنامه را اجرا کنید.
۱۴۴ / ۱۷۹ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="31079"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *