Forsk Atoll 3.3.2.10366 x86/x64

Forsk Atoll نرم افزاری توانمند جهت طراحی و بهینه سازی شبکه های رادیویی است. در عصر فعلی شبکه های رادیویی مخصوصا نسل چهارم یا LTE به یکی از مباحث داغ در حوزه شبکه های ارتباطی تبدیل شده است. وقتی قرار باشد چنین شبکه هایی طرح ریزی و پیاده سازی شود بی شک Atoll یکی از انتخابهای مهم ما خواهد بود. این برنامه از مراحل ابتدایی طراحی تا نهایی سازی و پیاده سازی این شبکه ها در کنار شماست. برای چالشها و مسائل مختلفی که در این مسیر روبرو میشوید راه حلهای مختلفی ارائه میدهد. این برنامه مزیتش نسبت به رقبایی همچون ایرکام وابستگی کمتر به دیتابیس است. ایرکام شدیدا وابسته به پایگاه اطلاعاتی است و بدون آن عملا هیچ کاربردی ندارد ولی این برنامه تنها در موارد ضروری به داده های دیتابیس رجوع میکند و برای سایر عملکردهای مهم نیازی به استفاده از پایگاه اطلاعات ندارد.
Atoll برای ذخیره سازی داده ها از فرمت atl استفاده میکند که ویرایش و تصحیح آن بسیار ساده است و اگر نیازمند استفاده از دیتابیس باشید، انجینهایی مانند اکسس و اوراکل در اختیار شماست. برنامه بر اساس نقشه های دیجیتال موجود به خوبی میتواند فاکتورها و پارامترهای مهم شبکه را پیش بینی کند و مقادیر حداقل و حداکثری آن را به شما نمایش دهد. توسط این برنامه قادر هستید انواع شبکه های رادیویی اعم از شبکه های ۳GPP مانند GSM/UMTS/LTE/NB-IoT و یا نسل جدیدتر آن یعنی ۳GPP2 که شامل موارد CDMA/LTE/NB-IoT میشوند را طراحی و آنالیز کنید.
یکپارچگی و ادغام بی نظیر Forsk Atoll با پلتفرمهای موجود باعث میشود تا اپراتورها بسیار روان و آسان فرایندهای طرح ریزی و بهینه سازی را با استفاده از اسکریپتهای انعطاف پذیر مبتنی بر مکانیزمهای SOA انجام دهند. بخش زیادی از این کار به صورت خودکار و بدون دخالت انجام میشود و در مواردی که نیازمند ورود داده باشد، برنامه کمترین میزان ورودی را درخواست میکند. این برنامه را به مهندسین مخابرات و افرادی که در حوزه طراحی شبکه های رادیویی نیازمند ابزاری جامع و یکپارچه هستند توصیه میکنیم.
Supported Operating Systems: Windows Seven / 8.x / 10

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.
۱۶۱ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="31795"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *