DS CATIA Composer R2018 build 7.5.0.1279 x64

CATIA Composer نرم افزاری برای ارائه و توضیح محصولات به صورت گرافیک دو بعدی و سه بعدی و انیمیشنی است. با استفاده از این برنامه میتوان محصول مورد نظر را با استفاده از گرافیکهای دو و سه بعدی و با استناد به جداول و داده های واقعی ارائه کرد. همچنین میتوان با انیمیشنهای تعاملی کارکرد محصول را از زوایای مختلف نمایش داد که این داده ها پیش از تولید فیزیکی محصول بسیار ارزشمند خواهند بود. CATIA Composer در واقع محصولی است که به کاربران غیر حرفه ای کمک میکند تا در کمترین زمان ممکن به معرفی محصولات خود بپردازند.
در این برنامه میتوان از طیف وسیعی از فرمت های اطلاع رسانی همچون گرافیکهای ۲d و ۳d، انیمیشنهای تعاملی و سه بعدی، تصاویر وکتور، SVG و CGMT و EPS و همچنین تصاویر نقشه بیتی یا پیکسلی مانند فرمتهای محبوب BMP, JPG, PNG و TIF و …استفاده کرد. معمولا ارائه اطلاعات یک محصول به صورت گرافیکی و انیمیشنی بسیار ملموس تر از داده های متنی، خشک و بی روح هستند که حتی کاربران حرفه ای را نیز ترغیب میکند تا برای فهم بهتر محصولات و ارتباط و مباحثه دقیقتر روی محصولات تولیدی خود از این برنامه ها استفاده کنند.
این برنامه امکان فراهم کردن لیست مواد لازم و مشخصات مورد نظر و تعداد و قیمت آنها را به صورت دقیقی در قالب جداول اطلاعاتی ارائه میدهد که میتوان در تخمین مواد مصرفی و هزینه های نهایی به خوبی روی آن حساب کرد. CATIA Composer در گذشته با نام تجاری ۳DVIA Composer شناخته شده بود ولی در سال ۲۰۱۵ این شرکت تصمیم گرفت تا عنوان این محصول را به CATIA Composer تغییر دهد و تمرکز خاصی رو برند تجاری CATIA داشته باشد. در حال حاضر این دو شرکت تعامل خوبی با هم دارند و محصول تولیدی همگام با نسخه های جدید CATIA بروزرسانی میشود.
OS Windows, Intel Pentium® ۴, Intel® Core™ ۲ Duo, 2GB RAM, A graphics adapter with 3D OpenGL acceleration is required for optimal performance. NVIDIA® is highly recommended (NVIDIA Quadro® FX). 

فایل Readme.txt را در فولدر Crack‌ ببینید.
۸۲۷ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="31643"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *