DHI-WASY FEFLOW 7.0.10.15489

FEFLOW نرم افزاری حرفه ای جهت مدلینگ و شبیه سازی جریان آبهای زیر زمینی است. با استفاده از این برنامه متخصصین میتوانند فرایندهای حمل و نقل در محیطهای متخلخل آبخوان را در شرایط اشباع و غیر اشباع شبیه سازی کنند. این برنامه از تکنیک آنالیز المان محدود (FEA) برای حل معادلات و مسائل مربوط به جریانات آب زیرزمینی بهره میبرد. تمامی راه حلها با در نظر گرفتن شرایطی همچون اشباع و یا غیر اشباء آبی، جرم، ضریب انتقال حرارتی، جنیش مولکولی/شیمیایی و … ارائه میشوند.
این برنامه برای اولین بار توسط Hans-Jörg G. Diersch در سال ۱۹۷۹ میلادی معرفی شد. وی در انستیتو مکانیک واقع در آکادمی علوم برلین آلمان تا سالهای ۱۹۹۰ بر روی توسعه این نرم افزار فعالیت کرد. با عرضه محصول به بازار طی سالهای متمادی این برنامه با توجه به بازخورد مشتریان توسعه پیدا کرد و بهبودهای چشمگیری در آن حاصل شد. بعدها این برنامه جزئی از DHI-WASY شد و توسط تیم حرفه ای این گروه بهبودهای بسیار گسترده ای را تجربه کرد. از مهمترین ویژگی های این برنامه که باعث برتری محسوسی بر سایر نرم افزارهای رایج در حوزه آبشناسی و هیدرولوژی شده است، ساختار برنامه و نمایش بصری بسیار عالی داده هاست.
این برنامه به خوبی از نرم افزارهای GIS و سایر انواع فایلهای خروجی مرسوم در برنامه های آبشناسی پشتیبانی میکند و به راحتی میتواند با این نرم افزارها تبادل اطلاعاتی داشته باشد. این نرم افزار یک پکیج کامل از ابزارهای مختلف است که با استفاده از آن میتوانید انواع جریانات آب زیرزمینی را مدلسازی و شبیه سازی کنید و با در نظر گرفتن شرایط بحرانی مختلف محاسبات مورد نیاز خود را انجام دهید. استفاده از این برنامه را به متخصصین علوم آب توصیه میکنیم چرا که در صورت تسلط بر این نرم افزار تغییر محسوسی در بهره وری و راندمان کاری شما حاصل خواهد شد.
Operating systems
Desktop: Windows XP (32 and 64 bit), Windows Vista (32 and 64 bit), Windows 7 (32 and 64 bit) and Windows 8 (32 and 64 bit).Server: Windows Server 2003 (32 and 64 bit), Windows Server 2008 (32 and 64 bit) and Windows Server 2008 R2 (32 and 64 bit). Linux: on request ([email protected])
Processor 2.0 GHz Intel Pentium or higher and compatibles, or equivalents
Memory (RAM) minimum of 2 GB recommended
Hard disk FEFLOW (depending on installation options): 150-1500 MB,
Demo Data (optional): 700 MB, PEST (optional): 200 MB
Monitor 1400×۱۰۵۰ or larger recommended for default GUI element alignment,
possibly less convenient user-defined alignment recommended on smaller resolutions
Graphics OpenGL compatible graphics hardware
Media DVD drive compatible with dual-layer DVDs is required for installation from DVD
File system NTFS or FAT32

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.
۱٫۹۲ گیگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="29507"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *