Carlson SurvPC 5.03

SurvPC نرم افزاری قدرتمند جهت جمع آوری  و پرزداش اطلاعات گیرنده های gps از طریق کامپیوترهای شخصی است. امروزه تعیین موقعیت یکی از مباحث مهم در اکثر رشته های مهندسی است و بعد از روی کارآمد تکنولوژی gps نیاز به سیستم های نرم افزاری برای بهبود روشهای تعیین موقعیت و خارج شدن از فرم عددی به شیوه های مصور و ویژوال بسیار بیشتر از قبل شده است. در این راستا برنامه های مختلفی به بازار ارائه شده است که یکی از شاخصترین آنها SurvPC است.
این برنامه نیز همچون SurveCE از طیف گسترده ای از گیرنده جی پی اس RTK و همچنین تعداد زیادی از مدلهای total station ها چه معمولی و چه crack4uیک را تحت پوشش قرار میدهد و قادر به جمع آوری و پردازش اطلاعات همه این دستگاه ها میباشد. این دو برنامه در کنار هم یک سیستم جامع برای جمع آوری و پردازش داده ها به روش کینماتیک آنی برای شما فراهم میکنند. این نرم افزار به راحتی بر روی کامپیوترهای شخصی از جمله PC ها و لپ تاپها به خوبی کار میکند و به دلیل بزرگ بودن صفحه کامپیوتر استفاده از آن بسیار لذت بخش و راحت است.
از مزیتهای نسخه pc میتوان به صفحه بزرگتر، دکمه های بزرگتر، قدرت گرافیکی بیشتر، سازگاری با تمامی نسخه های ویندوز و … اشاره کرد. در این برنامه میتوانید انوع فرمتهای fld و fcl را باز کنید. همچنین امکان باز کردن فایلهای میکرواستیشن با پسوند dgn را نیز دارید. فایلهای dwg نیز با این برنامه باز میشوند و با همین فرمت نیز میتوان نتیجه کار را ذخیره کرد. خروجی اکسل نیز میتوانید به راحتی بگیرید. SurvPC توانایی کار با سیستم ESRI ArcGis را داراست و قابلیتهای آن به گونه ای طراحی شده است که تجربه یکسانی را به شما منتقل میکند. به راحتی میتوانید توابع جمع آوری داده را بر روی اشیاء Esri انجام دهید.
 

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.
۱۱۱ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="30195"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *