CAESES FRIENDSHIP-Framework 3.0.19 x86/x64

CAESES یک پلتفرم نرم افزاری جامع برای آنالیز و شبیه سازی پروژه های دینامیک سیالات محاسباتی یا CFD است. بسیاری از پدیده های فیزیکی دنیای اطراف ما در حیطه مکانیک شاره ها قرار میگیرند، انواع جریان های آبی مانند امواج دریا، توده های هوایی، جریان خون در رگها، وزش باد در اطرف برجهای مرتفع جز همین پدیده ها محسوب میشوند. از طرفی مهندسین جهت بهینه سازی و استحکام مصنوعات خود نیازمند در نظر گرفتن تاثیر این پدیده ها نیز هستند. در این شرایط استفاده از مکانیک سیالات بر مبنای تئوری های نیوتن اگرچه امری شدنی است ولی معمولا به دلیل پیچیدگی زیاد محاسباتی این نوع معادلات استفاده عملیاتی چندانی ندارد و نتایج آن نیز به صورت مستقیم قابل ارزیابی نیست.
به همین دلیل روشهای دیگری تحت عنوان روشهای عددی جایگزین این رویه شده است. این روشها از آنجایی که مسائل پیچیده سیالات را با کوچک کردن دامنه محاسباتی به سلولهای کوچکی میشکنند کاربرد بیشتری در امور محاسباتی دارد. روشهای حل عددی در مهندسی مکانیک تحت عنوان دینامیک سیالات محاسباتی یا CFD شناخته میشود. از آنجایی که این شاخه از علم مکانیک به خوبی تئوریزه شده است بسیاری از شرکتهای نرم افزاری اقدام به ارائه نرم افزارهایی برای شبیه سازی این پدیده ها بر اساس دینامیک سیالات محاسباتی کرده اند.
CAESES تنها نرم افزاری نیست که در حوزه CFD و شبیه سازی سه بعدی پدیده های شاره ای ارائه شده است ولی قطعا یکی از مهمترین برنامه ها در این حوزه است. با استفاده از این برنامه مهندسین میتوانند بر اساس مدلهای محاسباتی مختلفی پدیده های مختلف را شبیه سازی و آنالیز کنند. تمرکز اصلی این برنامه روی طراحی دقیق سطوح پیچیده سه بعدی است. این مدلها به صورت پارمتریک قابل توسعه هستند و اساسا این نرم افزار برای مطالعات پارامتریک بسیار مفید است.
انعطاف پذیری این برنامه بسیار بالاست و هر جایی از پروژه میتوانید معادلات مورد نظر خود را در محاسبات دخیل کنید. توسط این برنامه میتوانید به صورت سه بعدی عملیات پس پردازش CFD را نیز به خوبی انجام دهید. برای سطوحی پیچیده هندسی که نیازمند دفرم کردن آنها هستید به راحتی در یک محیط گرافیکی و سه بعدی میتوانید این کار را انجام دهید. علاوه بر این برای نیازهای اختصاصی خود میتوانید از اسکریپتهایی دستور محور جهت خودکار سازی بخش اعظم عملیات شبیه سازی استفاده کنید.
OS: Windows XP / Vista / Seven / 8

فایل Patch را در محل نصب نرم افزار کپی و اجرا و اعمال کنید.
نسخه ۳۲ بیتی: ۱۳۳ مگابایت
نسخه ۶۴ بیتی: ۱۴۱ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="29048"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *