Bentley SewerCAD SS5 V8i 08.11.05.113

Bentley SewerCAD نرم افزاری کم نظیر از شرکت بنتلی برای طراحی و تحلیل شبکه های جمع آوری فاضلاب است. با استفاده از این نرم افزار به آسانی میتوانید انواع سیستمها و روشهای پیاده سازی فاضلاب شهری و بین شهری را طراحی و تحلیل کنید. امکان ساخت و مدیریت مدلهای مختلف هیدرولیکی در این نرم افزار مقدور است. یکی از موضوعات مهم در طراحی این شبکه ها، تخمین مناسبی از میزان بارهای فاضلابی است. اینکه در یک منطقه چه حجمی از فاضلاب به صورت میانگین وارد شبکه میشود تاثیر زیادی بر روی نوع سیستم پیاده سازی شده خواهد داشت. بر اساس این تخمین نوع لوله ها و مجراهای مورد نیاز انتخاب میشوند. این برنامه توانایی خوبی در تخمین و تخصیص بارهای فاضلابی دارد و به نتایج آن میتوان اعتماد داشت. همچنین در شرایطی که نیازمند شبیه سازی شبکه تحت فشار های ماکزیمم هستید این نرم افزار به شما کمک خواهد کرد.
Bentley SewerCAD توانایی خوبی در شبیه سازی شرایط هیدرولیکی مختلف اعم از شرایط تحت فشارهای ثقلی و بارهای مضاعف دارد که با تکیه بر این مدلهای شبیه سازی شده میتوان بهترین تصمیم گیری را برای نوع سیستم و روشهای پیاده سازی این شبکه ها اتخاذ کرد. ویژگی متمایز محصولات شرکت بنتلی سادگی استفاده از آنهاست. این نرم افزار نیز این ویژگی را به ارث میبرد. محیط گرافیکی ساده ای دارد و به راحتی میتوان با قسمتهای مختلف آن ارتباط برقرار کرد. برنامه دارای یک راهنمای جامع نیز میباشد که به کمک آن میتوانید قسمتهایی مختلف نرم افزار را فرا بگیرید.
– Operating System: Windows 7, Windows Vista, Windows Vista x64, Windows XP (Service Pack 2 or later), Windows XP Professional x64, Windows Server 2003 (Service Pack 1 or later), and Windows Server 2003 x64 (Service Pack 1 or later).
– Software Prerequisites: Microsoft.NET Framework 3.5 (Installer will attempt to download and install this prerequisite if it is not present during installation.)
– Processor: As per minimum operating system requirements
– RAM: As per minimum operating system requirements (1GB or more is recommended for large networks, or to work on multiple files simultaneously)
– Hard Disk: 500 MB of free storage space, with additional room for data files
– Display: 1024 x 768 resolution, 256 colors (or better)

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.
۵۶۰ + ۴۶۶ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="31555"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *