Bentley MicroStation CONNECT Edition Update 6 v10.06.00.38 x64

Bentley MicroStation نرم افزاری است که دارای یک محیط کاری مشابه نرم افزار AutoCAD میباشد. از نرم افزار Bentley MicroStation بیشتر برای نقشه های GPS و GIS سیستم های اطلاعات جهانی استفاده میشود. Bentley MicroStation عمدتا برای طراحی و نقشه کشی رشته های مختلف مانند عمران، نقشه برداری، معماری، شهرسازی، جغرافیا و GIS تهیه شده است. این نرم افزار بطور کلی در دسته CAD قرار می گیرد و جزو نرم افزارهای user friendly به حساب می اید. Microstation یک نرم افزار برداری است که برای تولید نقشه های رقومی نوشته شده است که در عین حال قادر است داده های رستری را حمایت کند و آن را با داده های خطی و گرافیکی تلفیق نماید.
Microstation توسط شرکتهای Intergraph و Bentley System ایجاد شده و یکی از قوی ترین نرم افزارهای طراحی دوبعدی و سه بعدی در تمام رشته های فنی و مهندسی است. فرقی که نرم افزار Bentley MicroStation با سایر نرم افزارهای نقشه کشی دارد این است که می تواند پایگاه داده ای مناسبی را برای یک سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) تامین کند و بستر لازم را برای طبقه بندی و تحلیلهای مورد نظر فراهم نماید. سیستم مختصات فوق العاده دقیق در نرم افزار Bentley MicroStation باعث شده که شرکت های بزرگ اطلاعاتی و امنیتی مانند Garmin و NCC از آن به عنوان نرم افزار پایه در سیستم های خود استفاده نمایند. از دیگر قابلیت های این نرم افزار میتوان به بازیابی و خروجی های متنوع اشاره کرد. فرمت رایج این نرم افزار بیشتر Dgn است.
– محیط کاری مشابه AutoCAD
– نقشه های GPS , GIS
– سیستم مختصات دقیق
– بازیابی و خروجی های متنوع
– طداحی و نقشه کشی رشته های مختلف
– طراحی دوبعدی و سه بعدی
– تولید نقشه های رقومی
– تامین پایگاه داده مناسب
 
مجموعه تغییرات و ویژگی‌های جدید Bentley MicroStation از  قابل مشاهده است
:Operating Systems
Windows XP
Windows Servers 2003-2008
Windows Vista
Windows 7-8-8.1
:Recommended Hardware
Intel® or AMD® processor 2.0 GHz or greater
۵۱۲ MB minimum, 2 GB recommended.
۹۰۰ MB free disk space

در فایل Readme.txt موجود است. درصورت مشکل در اجرای نرم‌افزار پس از اعمال کرک، یک بار دیگر برنامه را نصب کنید و سپس آن را اجرا کنید.
Bentley Microstation V8i SS4 08.11.09.832
۲٫۱۴ گیگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="32135"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *