ARM DS-5 Development Studio 5.27.0 Win/Linux

ARM DS-5 مجموعه ای از ابزارهای کامل برنامه نویسی ++C/C است که توسط آن نوشتن برنامه برای SoC ها یا چیپ های برنامه پذیر بسیار ساده تر خواهد شد. SoC یا System on chip در واقع یک کامپیوتر کامل در مقیاس کوچک است. این برنامه برای دسته خاصی از SoC های مبتنی بر پردازنده های ARM ارائه شده است. پردازنده های ARM به دلیل مصرف کم انرژی استفاده گسترده تری در این نوع سیستم ها دارند. در این سیستم اجزای مختلف کامپیوتر مثلا پردازنده، رم، ورودی ها و خروجی ها بر روی تراشه ای قرار گرفته اند که توسعه دهندگان از طریق دیتاشیت محصول به پایه های مختلف چیپ متصل شده و آن را برنامه ریزی میکنند. معمولا از SoC ها در طراحی سیستمهای Embedded یا توکار که نیازمند صرفه جویی در مصرف و سرعت بالای پردازش هستند استفاده میشود. با وجود اینکه با نت پد هم میتوان کدهای مورد نیاز این برنامه را نوشت ولی در برنامه های پیچیده این ادیتور کارایی لازم را نخواهد داشت.
با استفاده از DS-5 بسیار راحت تر و هوشمندانه تر میتوانید کدنویسی کنید، خطایابی کنید، برنامه را به دیباگ و Trace کنید تا به ریشه مشکل دست پیدا کنید. در این ادیتور سینتکس هایلایت پیشرفته ای وجود دارد که کار کدنویسی را بسیار آسان میکند. استفاده از کتابخانه های جانبی در این محیط ساده تر است. انتقال برنامه به چیپ به سادگی یک کلیک انجام میشود. محیط گرافیکی ARM DS-5 به برنامه نویسان اجازه میدهد تا کنترل بهتری بر پروژه داشته باشند. همه فایلهای مرتبط با پروژه در یک مکان مجتمع گردآوری شده است که فاصله ما با آنها تنها یک کلیک است. هر فایل در یک تب جدا باز میشود و به این صورت امکان باز کردن و بررسی چندین سند به صورت همزمان و در کنار هم راحت تر خواهد بود.
Processor Dual core 2 GHz processor (or equivalent)
Memory 4 GB of RAM (>4 GB of RAM recommended)*
Free Hard Disk Space ~3 GB
Host Operating System Requirements
Windows 10 Professional, 64 bit Windows 10 Enterprise, 64 bit
Windows 7 Professional Service Pack 1 Windows 7 Enterprise Service Pack 1 Red Hat Enterprise Linux 6 Workstation (64-bit only) Red Hat Enterprise Linux 7 Workstation (64-bit only) Ubuntu Desktop Edition 12.04 LTS (64-bit only) Ubuntu Desktop Edition 14.04 LTS (64-bit only)
In addition, ARM Compiler toolchains are supported on the following host platforms:
Windows 8.1, 64-bit (ARM Compiler 5 and 6 toolchains only) Windows 10, 64-bit (ARM Compiler 6 toolchain only) Windows Server 2012, 64-bit (ARM Compiler 5 and 6 toolchains only) Red Hat Enterprise Linux 7 Workstation, 64-bit (ARM Compiler 6 toolchain only)
Note

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.
نسخه ویندوز: ۱٫۵۲ گیگابایت
نسخه لینوکس: ۱٫۶۱ گیگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="32015"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *