Antenna Magus Professional 2017.2 v7.2.0

Antenna Magus یکی از بهترین و قوی ترین نرم افزارهای موجود برای انجام محاسبات مربوط به طراحی آنتن است. برای طراحی و ساخت یک آنتن نیاز به داشتن دانش بالا در زمینه ی انتشار امواج، اصول تقویت امواج ماکرویو و طراحی تقویت کننده های ماکرویو، اصول تطبیق امپدانس خواهیم داشت که نرم افزار Antenna Magus این کار را به بهترین نحو ممکن انجام می دهد. در این نرم افزار کاربر میتواند به سادگی آنتن مورد نیاز خود را از میان آنتن های موجود در دیتابیس نرم افزار که تعدادشان بیش از ۲۰۰ عدد است، انتخاب کرده و بعد از پیکربندی مشخصات آن مطابق نیاز خود، داده های آن را یه یکی از نرم افزارهای طراحی و شبیه سازی مدارات میکرویو نظیر CTS یا AWR یا FIKO جهت شبیه سازی و تحلیل ارسال کند.
 
– Antenna Magus Explore:
مدل دلخواه خود را در دیتابیس نرم افزار پیدا کرده و آن را باز کنید. جستوجو در بین مدل ها میتواند برمبنای پارامتر های مختلفی همچون نوع آنتن، شرکت سازنده آنتن و … انجام شود. در بخش Explore برای تمامی مدل ها اطلاعاتی مفیدی همچون توضیح مدل، مراجع استاندارد استفاده شده برای طراحی مدل، توضیح کوتاه نحوه ی استفاده از مدل درج شده است.
 
– Antenna Magus Design:
محیط طراحی نرم افزار Antenna Magus کاملا منظم و کاربرد پسند بوده و کاملا مشابه با سایر نرم افزار های تجاری در زمینه ی طراحی آنتن میباشد. در این محیط کاربر میتواند آنتن مورد نیاز خود را بر مبنای پارامتر های مختلفی همچون فرکانس کاری، بهره، امپدانس ورودی و … طراحی کند. در مراحل طراحی، آنتن و پارامتر های آن از نظر قوانین طراحی توسط نرم افزار چک میشود و در صورتی که مقادیر وارد شده توسط  کاربر یا سایر پارامتر های طراحی با قوانین نرم افزار همخوانی نداشته باشد، خطای مربوطه به کاربر نمایش داده میشود.
 
– Antenna Magus Estimate Performance:
در این بخش کاربر میتواند با استفاده از شبیه ساز سه بعدی الکترومغناطیس نرم افزار، آنتن طراحی شده را شبیه سازی کرده و گراف های همچون پاسخ فرکانسی، امپدانس آنتن برحسب فرکانس ورودی و … را برای آنتن طراحی شده مشاهده کرده و خطا ها و عیوب طراحی را رفع کند.
 
– Antenna Magus Export:
نرم افزار Antenna Magus  هم اکنون از سه نرم افزار FEKO  و CST MICROWAVE STUDIO و AWR Design Environment پشتیبانی میکند. در این نرم افزار ها کاربر میتواند از مدل آنتن در کنار سایر بخش های مدار خود نظیر تقویت کننده ها، مبدل ها، میکسر ها جهت شبیه سازی تمام اجزای سیستم استفاده کند.
 
 
 
بقیه مراحل در فایل Readme.txt آورده شده است.
این نسخه در ۶ تیر ۹۶ در ویندوز ۱۰ ۶۴ بیتی نصب و با موفقیت فعال شده است.
۱٫۴۶ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="31651"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *