کرک نرم افزار Milestone 2017


برای اولین بار در ایران کرک نرم افزار حرفه ای Milestone 

شركت مايلستون دانمارك كه يكي از بزرگترين توليدكنندگان نرم افزارهاي مديريت سيستمهاي نظارت تصويري ميباشد ، نرم افزارهاي متعددي در اين راستا ارائه كرده كه براي انواع نيازها كاربرد دارند. اين نرم افزارها كاربري بسيار ساده و راحتي داشته و هر شخصي با حداقل دانش علمي، توانايي استفاده از آن را دارد.

نرم افزارهای مايلستون در حال حاضر بيش از ۹۰۰ مدل دوربين از ۸۰ توليد كننده معتبر در دنيا را پشتيباني مينمايد. در بزرگترين و موفق ترين پروژه هاي نظارت تصويري انجام شده در دنيا از نرم افزارهاي Milestone بهمراه دوربينهاي تحت شبكه Axis استفاده شده است. اين بدين معناست كه ميزان رضايتمندي مشتريان و كاربران اين نرم افزار به حدي بالا بوده كه همچنان اين شركت در رده هاي بالايي توليدكنندگان نرم افزارهای مديريت ونظارت تصويري قرار گرفته است و البته قيمت بسيار مناسب توليدات اين شركت نيز مزيد بر علت بوده است.

قابليت هاي بارز نسخه XPROTECT CORPORATE :

 • قابليت ضبط تصاوير به صورت ۷روز هفته و ۲۴ ساعته

 • مديريت متمركز ویکپارچه سرورها ،تجهيزات و كاربران

 • انعطاف پذيري بسيار براي تنظيمات مورد نظر

 • مديريت تمامي سرور ها در يك نقطه

 • پشتيباني وسيع از نرم افزار SQL SERVER

 • قابليت خطايابي اتوماتيك سرور

 • استفاده بهينه تر از CPU وسخت افزارها
  36

   

نرم افزار مایلستون XPROTECT ENTERPRISE
نرم افزار MILESTONE ENTERPRISE ، یک نرم افزار مدیریتی قدرتمند برای پروه هایی در مقیاس بزرگ است ، این نسخه از نرم افزار مایلستون می تواند به صورت نامحدود دوربین های تحت شبکه ، ENCODER هاو دوربینهای آنالوگ متصل به DVRS را پشتیبانی کند، همچنانکه از سرورهاوکاربران واتاق مانیتورهای نامحدود پشتیبانی می کند.

نرم افزارهای مایلستون به شکل OPEN PLATFORM ارائه می شود که این قابلیت با دراختیار قراردادن API/SDK های نرم افزار، امکان ایجاد نرم افزار های جانبی برای مصارف خاص را برای ما با ساده ترین راه حل محیا می کند.

نرم افزار مایلستون XPROTECT PROFESSIONAL
نرم افزار مایلستون نسخه XPROTECT PROFESSIONAL، نرم افزار مدیریتی دوربینها برای پروژه هایی در مقیاس متوسط است ، این نرم افزار برای نصب بر روی یک سرور با پشتیبانی از حداکثر ۶۴ دستگاه دوربین طراحی شده است.

نرم افزار مایلستون نسخه XPROTECT PROFESSIONAL با در اختیار داشتن امکانات پیشرفته جستجوی تصاویر ، تشخیص حرکت اشیا و برنامه زمان بندی انعطاف پذیر ضبط تصاویر، شما را در دستیابی و استخراج سریع تصاویر ضبط شده ، کمک خواهد کرد ، در استفاده از این نسخه کاربران به تعداد نامحدود و با اعمال محدودیت های تعریف شده می توانند از طریق نرم افزار های تحت وب یا نصب شده بر روی سیستم به تصاویر زنده و یا ضبط شده دسترسی داشته باشند.

رم افزار مایلستون XPROTECT EXPRESS 
نرم افزار مایلستون نسخه XPROTECT EXPRESS ، نرم افزار مدیریتی دوربینها برای پروژه هایی در مقیاس کوچک است، این نرم افزار برای نصب بر روی یک سرور با پشتیبانی از حداکثر ۴۸ دستگاه دوربین طراحی شده است.

نرم افزار مایلستون نسخه XPROTECT EXPRESS نرم افزاری با کاربری آسان برای پروژه های تجاری آماده شده است، این نسخه با در اختیار داشتن امکانات پیشرفته جستجوی تصاویر ، تشخیص حرکت اشیا و برنامه زمان بندی انعطاف پذیر بندی ضبط تصاویر، شما را در دستیابی و استخراج سریع تصاویر ضبط شده ، کمک خواهد کرد ، در استفاده از این نسخه کاربران به تعداد نامحدود و با اعمال محدودیت های تعریف شده از طریق نرم افزار های تحت وب یا نصب شده به تصاویر زنده و یا ضبط شده دسترسی داشته باشند.

نرم افزار مایلستون XPROTECT ESSENTIAL
نرم افزار مایلستون نسخه XPROTECT ESSENTIAL ، نرم افزار مدیریتی دوربینها برای پروژه هایی در مقیاس کوچک است ، این نرم افزار برای نصب بر روی یک سرور با پشتیبانی از حداکثر ۲۶ دستگاه دوربین طراحی شده است.

جهت دریافت این نرم افزار قدرتمند از طریق فرم درخواست و یا تماس اقدام نمایید.

[related_post themes="flat" id="27771"]

5 دیدگاه نظر دهید

قیمت نرم افزار مایلستون چه قدر میباشد
آیا با نسخه ۸ کاناله رایگان تفاوت دارد

پاسخ

با سلام خواهشمند ام کرک و نرم افزار نرم افزار مایلستون XPROTECT ENTERPRISE را ارسال فرمایید

پاسخ

سلام
تماس بگیرید

پاسخ

سلام قیمت نرم افزار برای ۱۰۰ عدد دوربین را لطف بفرمایید

پاسخ

سلام
تماس بگیرید

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *