دانلود کرک نرم افزار Silvaco TCAD 2017

نرم افزار Silvaco TCAD ویرایش ۲۰۱۷ جدیدترین ویرایش این نرم‌افزار در سال جاری است و در ۲ نسخه تحت سیستم‌عامل‌های ویندوز و لینوکس ۶۴ بیتی ارائه شده است.

این نرم افزار مجموعه‌ای بسیار قدرتمند برای طراحی و شبیه‌سازی قطعات نیمه‌هادی است. با استفاده از ماژول Athena می توان مراحل ساخت یک قطعه نیمه هادی را شبیه‌سازی کرد. عملیاتی همچون لایه‌نشانی، سونش، دوپینگ، حرارت دهی و ….. به راحتی در این مجموعه قابلیت شبیه‌سازی شدن را دارد. ماژول Atlas مجموعه کاملی از مدل‌های فیزیکی که برای شبیه‌سازی لازم است را در بر می‌گیرد. برای نمونه مدل‌های انتقالی (دریفت- دیفیوژن، انرژی بالانس، هیدرو دینامیکی و…)، مدل های آماری بولتزمن و فرمی دیراک، فعل و انفعالات الکترونیک نوری و …. از جمله مدل های شناخته شده در این مجموعه می‌باشد. با استفاده از این ماژول می‌توان قطعاتی همچون انواع ترانزیستورها (MOS,FET,HEMT)، لیزرها، دیود، سلول‌های خورشیدی، آشکارسازها و ….. با در نظر گرفتن مدل‌های مختلف بازترکیب، انتقال، موبیلیتی، مدل‌های وابسته به ترازهای انرژی و …. را شبیه‌سازی نمود.

همانطور که اشاره شد، شبیه ساز Silvaco TCAD از چند شبیه‌ساز عمده تشکیل شده است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به ATLAS و ATHENA اشاره کرد. شبیه‌ساز ATLAS برای شبیه سازی ادوات نیمه هادی و بدست آوردن مشخصه های این ابزارها بکار می‌رود و شبیه‌ساز ATHENA مشخصه‌های فیزیکی ابزارهارا در طول فرآیند ساخت پیش‌بینی می‌کند.
ماژول شبیه‌سازی در این نرم‌افزار، برنامه Deckbuild است که اطلاعات ورودی را در قالب یک فایل متنی یا کد با پسوند .in در اختیار شبیه ساز ATLAS قرار می‌دهد. خروجی‌های Runtime خروجی‌هایی هستند که در حین شبیه‌سازی نمایش داده می‌شوند. همچنین Log Files حاوی مشخصه‌های ابزارها می‌باشند. Solution files حاوی اطلاعاتی است که برای رسم نمودار در برنامه TonyPlot نیاز است.
نسخه ارایه شده این نرم افزار توسط crack4u کاملترین نسخه حال حاضر با فعال بودن تمامی ماژول های نرم افزار می باشد.

[related_post themes="flat" id="26354"]

4 دیدگاه نظر دهید

سلام
من به نرم افزار سیلواکو نیاز دارم که روی ویندوز ۱۰ نصب بشه و کارکنه.
آیا شما این نرم افزار را دارید؟
چگونه می توان تهیه نمود؟

پاسخ

خیلی عالیه کارتون

پاسخ

با سلام
چرا لینک دانلود نذاشتین؟

پاسخ

جهت دریافت باید ثبت سفارش کنید

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *