دانلود نرم افزار PVSOL Premium 2019 به همراه کرک

نرم افزاری دیگر از مجموعه مهندسی معکوس crack4u

معرفی : نرم افزار PVSOL Premium یکی از حرفه ای ترین نرم  افزارها در زمینه برق خورشیدی (سلول خورشیدی) می باشد این نرم افزار توانایی شبیه سازی سیستم های متصل به شبکه، هیبرید، متصل به شبکه با باتری، منفصل از شبکه و … را  دارا می باشد.

از امکانات ویژه این نرم افزار می توان به داشتن مدل سه بعدی برای جانمایی پنل ها، بررسی ، محاسبه و  مشاهده اثر سایه پنل ها روی هم و یا اجسام خارجی اشاره نمود. دارا بودن کتابخانه به روز پنل ها و اینورترهای اکثر سازندگان با دیتا های معتبر از دیگر قابلیت های این نرم افزار می باشد. نحوه کابل کشی و محاسبه سطح مقطع کابل ، ارائه لیست کابل نیز در این نرم افزار گنجانده شده است. بررسی اثرات زیست محیطی با اندازه گیری میزان حذف گازهای گلخانه ای و همچنین تحلیل اقتصادی، اندازه گیری بازگشت سرمایه از محسنات این نرم افزار می باشد.

مزایای نرم افزار مدیریت انرژی خورشیدی PV SOL Premium:

با استفاده از برنامه مدیریت انرژی خورشیدی PV SOL میتوانید انواع سامانه های تولید برق از انرژی خورشید را طراحی و شبیه سازی کنید و انواع محاسبات مورد نیاز را در یک محیط نرم افزاری جامع انجام دهید.

یکی از دلایل عدم استقبال گسترده از سامانه های تولید انرژی برق از خورشید هزینه های اولیه بالاست با این حال آنچه که برای مهندسین و طراحان PV*SOL اولویت اول بوده، بهره وری این سیستم ها و کاهش هزینه ها در دراز مدت است، یعنی بعد از گذشت چند سال، تمامی هزینه های اولیه جبران خواهد شد ولی توضیح فنی این قضیه برای مصرف کنندگان و مجاب کردن آن به استفاده از این سیستمها کار ساده ای نیست، به همین خاطر ابزارهایی همچون PV SOL با بصری کردن این داده ها و انجام محاسبات دقیق در بازه های زمانی مختلف این کار را ساده تر میکنند و قبل از پیاده سازی واقعی پروژه، محاسبات و تخمینهای مورد نظر توسط نرم افزار برق خورشیدی PV*SOL پی وی سول ارائه میشود تا نمای شفافی از پروژه و عملکرد نهایی آن به دست آید.

یکی دیگر از مزایای این نرم افزار برای کاربران ایرانی داشتن اطلاعات میزان تابش خورشیدی برای اکثر شهرهای ایران در این نرم افزار می باشد.

جهت خردی این نرم افزار به بخش درخواست فرم و یا تماس با شرکت مراجعه فرمایید.

[related_post themes="flat" id="36443"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *