افزایش چشمگیر کاربران اکوسیستم اتریوم

به گزارش Finance Magnates در سال ۲۰۱۷، ۱۰۹۰ اپلیکیشن غیرمتمرکز (DApps) و بیش از ۷۰۰ توکن روی شبکه بلاک چین اتریومراه اندازی شد.

به گفته Christian Crowley تحلیلگر کسب و کار در شرکت Alethio که در بخش آنالیز اتریوم فعالیت می‌کند، روزانه حدود ۱۰۰ هزار کاربر جدید به اکوسیستم اتریوم می‌پیوندند. علاوه بر این، روزانه یک میلیون تراکنش در شبکه اتریوم پردازش می‌شود. Crowley ادعا کرد که در روز ۲۸ ماه می در کنفرانس consenSys اعلام شد که اتریوم قرار است در اسرائیل توسعه یابد. طبق گفته Crowley تعداد ۲۹٫۲ میلیون آدرس منحصر به فرد اتریوم وجود دارد.

Vanessa Grellet مدیر اجرایی consenSys، شرکت نرم افزاری اتریوم که در نیویورک واقع است، بیانیه مثبتی در خصوص تکنولوژیبلاک چین در بخش تاثیر بلاک چین روی جامعه، اعلام کرد. Grellet استدلال کرد که این تکنولوژی پتانسیل مقابله با مشکلات عمده مردم را دارد. به عنوان مثال کمک به هزاران نفر از بازماندگان هولوکاست که در حال حاضر در فقر زندگی می‌کنند نمونه از این مشکلات است.

 

در یک بیانیه جداگانه Jeremy Millar رییس ConsenSys و عضو هیئت مدیره پروژه Ethereum Alliance یکی دیگر از فواید بلاک چین را معرفی کرد و گفت باید به سوال های اساسی مردم پاسخ گفت که: آیا من می‌توانم برای کسب و کارم بلاک چین راه‌اندازی کنم؟ یا آیا من می‌توانم کسب و کاری در بلاک چین راه‌اندازی کنم؟ بنا بر گفته‌ی Millar دسترسی به هر دو امکان پذیر است.

فناوری بلاک چین در سراسر جهان در حال گسترش است. بعنوان مثال بزرگترین شرکت فروش جواهرات الماس De Beers Group و شرکت بزرگ حمل و نقل NSC وارد این عرصه شده‌اند.

اگرچه اخیرا معاون بانک مرکزی روسیه مزایای اپلیکیشن های بلاک چین را زیر سوال برده است و ادعا کرده است که نگاه به تکنولوژی برای نجات تکنولوژی بی معنی است و ادعا دارد که بلاک چین هنوز به اندازه کافی کامل نیست تا بتوان از آن در مقیاس صنعت استفاده کرد.

آکادمی فناوری اطلاعات و ارتباطات چین (CAICT) در تاریخ ۲۸ می گزارشی منتشر کرد مبنی بر اینکه تنها ۸ درصد از پروژه های بلاک چین تا کنون موفقیت آمیز بوده‌ و عمر متوسط این پروژه ها تنها ۱۵ ماه است.

[related_post themes="flat" id="35403"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *