UpToDate 21.6 Offline Win/Mac/Linux/Mobile

UpToDate یک پایگاه داده تخصصی و بروز در رابطه با اطلاعات و دانسته های پزشکی است. این بانک اطلاعاتی بر بستر وب قرار دارد و همواره بر اساس آخرین اطلاعات و پژوهش های پزشکی بروزرسانی میشود. پزشکان، دانشجویان پزشکی، محیطهای دانشگاهی و سازمانهای متبوع وزارت بهداشت میتوانند با انجام مکاتبات و فرایندهای مربوطه به این منبع اطلاعاتی ارزشمند و غنی دست پیدا کنند. این منبع اطلاعاتی نسخه های آفلاین هم دارد که همواره آخرین اطلاعات ارائه شده را در قالب لوح فشرده در اختیار علاقه مندان قرار میدهد. پزشکان و دانشجویان رشته پزشکی میتوانند برای تشخیصهای بالینی و همچنین راه حل های درمانی با قطعیت بالایی بر روی اطلاعات این مرکز اطلاعاتی حساب باز کنند.
در واقع به جای اینکه محدود به چند کتاب و نشریه قدیمی باشید. در این مجموعه میتوانید به بیش از صداها نشریه و متون تخصصی بروز دسترسی داشته باشید که بارها توسط متخصصین ویراست فنی شده اند. این پایگاه اطلاعاتی بالغ بر ۸۰۰۰ موضوع مختلف در ۱۷ زمینه تخصصی پزشکی دارد که در مجموع چیزی بالغ بر صد هزار صفحات متنی به همراه تصاویر مرتبط را به کاربران ارائه میدهد. همچنین هر جایی لازم باشد اطلاعات بیشتری در مورد داروهای ارائه شده به کاربران داده شود به چکیده های Medline و بانکهای اطلاعاتی مرتبط لینک داده شده است.
مزیت بارز این محصول تیم ویراست فنی آن است که شامل چند هزار پزشک متخصص است. این پزشکان در زمینه مرتبط اطلاعات و تخصص لازم را دارند و همواره مطالب ارائه شده بعد از عبور از فیلترهای دقیق این متخصصین در پایگاه اطلاعاتی UpToDate قرار میگیرد. این موضوع باعث میشود تا کاربری که سراغ این رفرنس می آید نگران خدشه دار بودن اعتبار تخصصی آن نباشد. اگر پزشک هستید، دانشجوی پزشکی و حتی علاقه مند به موضوعات پزشکی توصیه میکنیم برای افزایش اطلاعات و برخورداری از یک دستیار کاربلد، این برنامه را بر روی سیستم خود داشته باشید.
Windows PC with a 500 MHz or greater Pentium-class processor running Microsoft Windows XP, Windows Vista, or Windows 7.
or
Mac computer with an Intel Core 2 Duo or greater processor running Mac OS 10.7.3 or greater.
۲۵۶ MB of RAM or greater (512 MB recommended).
۲٫۰ GB free hard drive space.
Internet connection.
Monitor supporting 1024 X 768 or greater resolution with at least 256 colors.
 
نرم افزار را Extract کنید و فایل html را با مروگر خود باز کنید. دلیل حجم پایین تر نسبت به سایتهای دیگر، فشرده سازی بسیار قوی می باشد که ۳ درصد ecovery Record هم مانند تمامی نرم افزارهای سایت داراست.
این نسخه مربوط به اکتبر ۲۰۱۳ می باشد.
۷۷۲ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="30727"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *