STEP 7 MicroWIN 4.0.9.25 SP9 + SIMATIC S7-200 Documentation

Step-7 MicroWin نرم افزاری قدرتمند جهت برنامه نویسی سری S7-200 پی ال سی های شرکت زیمنس است. plc هایی که در این خانواده قرار دارند معمولا برای کنترل، مانیتورینگ و هدایت دستگاه های صنعتی در سطوح متوسط مورد استفاده قرار میگیرد و از آنجایی که جزء خانواده های ارزان قیمت پی ال سی های این شرکت میباشد کاربرد فراوانی در صنایع کوچک و متوسط دارا است. این دسته از پی ای سی ها دارای امکانات ارتباطی مختلفی از جمله ارتباط اترنت، CP، PPI و … است. ۶ الی ۲۴ وروردی و خروجی آنبرد دارد و از یک سیستم مانیتورینگ اختصاصی تحت عنوان TD برخوردار هستند.
توسط برنامه فوق برنامه نویسی و ارتباط با این خانواده از plc ها کار چندان سختی نیست. برنامه به گونه ای طراحی شده است که کانفیگهای اولیه در مراحلی گام به گام از شما خواسته میشود و بدین صورت زمان مورد نیاز برای پیاده سازی سیستم عای اتوماسیون پیچیده به صورت محسوسی کاهش پیدا میکند. این برنامه تعداد زیادی توابع و فانکشنهای آماده دارد که از طریق آنها تقریبا هر نوع عملکردی را میتوانید بر روی دستگاه اجرا کنید. در این برنامه امکان ساخت کتابخانه های اختصاصی نیز وجود دارد، شما میتوانید فانکشنها و توابع مهم و مورد نیاز را در یک کتابخانه تعریف کنید و در پروژه های دیگر به کرات استفاده کنید. این موضوع باعث کاهش دوباره کاری در پروژه های بعدی شما خواهد شد. محیط کاری برنامه همانند سایر برنامه های ویندوزی استاندارد و نرمال طراحی شده است و به راحتی با آن ارتباط برقرار خواهید کرد. به همراه این برنامه راهنمایی جامع به همراه مثالهایی کامل قرار گرفته است که برای آشنایی سریعتر با روش کدنوسی و استفاده از قابلیتهای مختلف نرم افزار میتوان مورد استفاده قرار داد.
Both STEP 7 Micro/WIN and S7-200 PC Access can only run on 32-bit operating systems up to Windows XP; the 64-bit operating system is supported on with Windows 7.
Operating System: Windows 2000, Windows XP, Windows Vista (Professional or home version) – At least 700 MB free hard disk space – Mouse (recommended)

فایل‌های رجیستری موجود در پوشه‌ی Crack را اجرا و Yes کنید.
۲۸۱ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="31051"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *