MSC Actran 15.1

Actran نرم افزاری توانمند جهت شبیه سازی مسائل مرتبط با آکوستیک است. با استفاده از این برنامه میتوانید وضعیت آکوستیکی محصولات خود را به صورت بهینه و با بالاترین میزان کارایی طراحی کنید. Actran راه حلی جامع برای حل تمامی مسائل مرتبط با آکوستیک و ارتعاشات صدا است. این برنامه در صنایع مختلفی از جمله خودرو سازی، هوافضا و صنایع دفاعی کاربرد دارد، همچنین در صنعت تولید لوازم مصرفی نیز کاربردهای زیادی دارد. Actran به مهندسین کمک میکند تا طراحی محصولات خود را از زاویه عملکرد آکوستیکی مورد بررسی قرار دهند و تغییرات مورد نظر را اعمال کنند تا به بهترین و بهینه ترین طراحی ممکن دست پیدا کنند.
این برنامه دارای کتابخانه ای غنی از مدلهای مختلف مواد با کارایی بالا است که با آن میتوان طیف گسترده ای از مسائل مختلف را حل کرد. رابط کاربری این برنامه کاربرپسند و ساده است و امکان شخصی سازی آن نیز فراهم است. Actran با طبیعت ماژولار خود میتواند بر اساس نیازها و کاربردهای مد نظر شما ارائه و مستقر شود. یعنی اینکه برنامه از ماژولهای مختلفی ارائه شده است که بر اساس نیاز کاربران ارائه میشود. شاید برخی از امکانات این برنامه مورد نیاز دسته ای از کاربران نباشد لذا آنچیزی به مشتری عرضه میشود که کاملا به آن نیازمند باشد.
اگر بخواهیم به از کاربردهای این برنامه صحبت کنیم موارد متعددی میتوان مثال زد، به عنوان مثال از این برنامه میتوان برای بررسی ارتعاشات حاصله از موتورهای الکتریکی، موتورهای سوختی و قطعات مختلف آن، بلندگوها و … استفاده کرد و یا سر و صدای تولید شده توسط اگزوز، وضعیت صدا خفه کن و بهینه سازی آنها، دستگاه های تهویه مطبوع، میزان جذب صدا قطعات در اتاقک اتومبیل، قطار، هواپیما، دستگاه های صوتی مثل تلفنها و آلات موسیقی و … . این برنامه پاسخی به همه نیازهای مهندسین در حوزه آکوستیک و صداست.
 
روش عمومی محصولات MSC:
فایل license.dat موجود در پوشه‌ی Crack را با Notepad اجرا کرده و نام رایانه‌ی خود را به‌جای crack4u.iR، و MAC Address خود را به‌جای ۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ وارد کرده و فایل را ذخیره کنید. اکنون فایل license.dat را با کلیک موس کشیده و روی فایل Keygen.exe رها کنید تا فایل لایسنس ویرایش شود(فایل جدیدی تولید نمی‌شود). با اجرای فایل msc_licensing_11.9_windows3264.exe، شروع به نصب ابزار مدیریت لایسنس کرده و حالت New Installation را انتخاب کنید. در مرحله‌ی درخواست لاینسس، فایل license.dat تولیدشده را وارد کرده و نصب را تکمیل کنید. اکنون نرم‌افزار را نصب کرده و در پایان نصب، عبارت زیر را با فرض این‌که crack4u.iR نام رایانه‌ی شماست وارد و نصب را کامل کنید:
۲۷۵۰۰@crack4u.iR
روش دوم و اختصاصی Actran:
پس از نصب، فایل license.actran.dat موجود در پوشه‌ی Crack را در مسیر C:FFTActran_15.1 کپی کرده و به license.dat تغییر نام دهید؛ بخش تنظیمات Environment variables ویندوز را اجرا کنید(با جست‌وجوی عبارت Environment variables در منوی Start). در بخش user variable مقادیر روی New کلیک کرده و عبارت ACTRAN_LICENSE را برای name و مسیر C:FFTActran_15.1license.dat را برای value وارد و ذخیره کنید؛ اکنون برنامه را اجرا کنید.
این نسخه با استفاده از روش دوم در ۲۵ فروردین ۹۵ در ویندوز ۱۰ ۶۴ بیتی نصب و با موفقیت فعال شده است.
۲۱۱ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="30323"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *