CarSim/TruckSim 2016.1 x86/x64

CarSim یک بسته نرم افزاری تجاری است که عملکرد وسایل نقلیه در پاسخ به کنترل راننده (فرمان, دریچه گاز, ترمز, کلاچ و انتقال) با توجه در یک محیط پیش بینی می کند (هندسه جاده, ضراییب اصطکاک, باد). CarSim توسط یک شرکت آمریکایی تولید و توزیع شده است. این نرم افزار توسط بیش از ۳۰ تولید کننده خودرو (جنرال موتورز, تویوتا, هوندا, فورد و… ) بیش از ۶۰ تامین کننده و بیش از ۱۵۰ آزمایشگاه تحقیقاتی و دانشگاه ها استفاده می شود. مدل های ریاضی توسط یک ژنراتور چند بدنه به نام VehicleSim (در اصل به نام AutoSim) ایجاد می شوند که توسط یکی از بنیانگذاران در UMTRI توسعه داده شد. CarSim ابزار هایی جهت تجزیه و تحلیل دینامیک خودرو, توسعه کنترل فعال, محایبه ویژگی های عملکرد خودرو و مهندسی سیستم های ایمنی فعال نسل بعدی را فراهم می کند.
 
 
برای مشاهده اطلاعات کامل CarSim به مراجعه کنید.
 

در فایل Readme.txt موجود است. فقط بعد از مرحله ۳ فولدر CarSim2016.1_Prog را در محل نصب نرم افزار کپی کنید و سپس ادامه دستور کرک را انجام دهید.
نرم افزار CarSim 2016.1 در ۳۰ مهر ۹۵ در ویندوز ۱۰ ویرایش ۶۴ بیتی با موفقیت نصب و کرک شد. قبل از نصب باید LabVIEW Run-Time Engine 2015 – ۶۴-bit را که لینک دانلود آن را قرار داده ایم نصب کنید.
۷۴۸ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="28983"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *