Autodesk (CadSoft) EAGLE Premium 8.3.2 x64 / 8.3.1 macOS

CadSoft EAGLE مخفف Easily Applicable Graphical Layout Editor و یا به زبان آلمانی Einfach anzuwendender grafischer Layout-Editor نرم‌افزار قدرتمند شرکت CadSoft Computer یک نرم‌افزار EDA (مخفف Electronic Design Automation و به‌معنی اتوماسیون طراحی الکترونی) بوده و امکان طراحی و ویرایش PCB و کپچر شماتیک را دارا می‌باشد.
در مدارهای الکتریکی، سیم ها روی برد ثابت اند، و به وسیله یک پردازنده مرکزی به دیگر قطعات روی برد متصل می شوند. تقریبا همه دستگاه های الکترونیکی شامل یک و یا حتی بیشتر بردارهای مداری پرینت شده هستند.
بیش از بیست سال است که نرم افزار موفق CadSoft EAGLE یک ابزار طراحی PCB منعطف و قدرتمند است که قادر است قابلیت عملکردی سطح بالایی مشابه نرم افزارهای تجاری گرانقیمت مخصوص طراحی بردهای مداری را فراهم سازد و این کار را تنها در ازای یه هزینه جزئی انجام می دهد. علاوه بر این، EAGLE برای یادگیری، استفاده و خرید نیز بسیار ساده است.
این نرم افزار را می توان تحت ویندوز، لینوکس و مکینتاش اجرا نمود و همزمان از امکانات جدید آن استفاده نمود، از قبیل شبیه سازی، import و export داده و دستورات خود تعریف، از طریق برنامه های زبان کاربری (ULP’s) که به عنوان بخشی از CadSoft EAGLE قرارگرفته اند و برای دانلود در دسترس اند.
CadSoft EAGLE امکانی به نام DesignLink ارائه می دهد، که یک اتصال اتوماتیک به پایگاه داده از Premier Farnell است برای جستجو و یافتن بخشها، از درون محیط طراحی CadSoft EAGLE و بدون ترک آن. رابط سرویس های PCB ابداعی که در CadSoft EAGLE وجود دارد کاربران را قادر می کند که ایراد های طراحی ها رو بگیرند و بعد نمونه های اولیه را به سازندگان طراز اول تنها با یک کلیک ماوس سفارش دهند.
CadSoft EAGLE شامل ماژول های Layout Editor ،Schematic Editor و Autorouter است.
اگر به عنوان یک تیم یک نفره و یا بخشی یک دپارتمان مهندسی بزرگ باشید، CadSoft EAGLE نرم افزار طراحی PCB کیفی را فراهم می کند و امکاناتی را در اختیار می گذارد که کار را به انجام برساند. با گذشت بیش از بیست سال، EAGLE همچنان مهندسان طراح در سرتاسر دنیا را راضی نگه می دارد. این کار را با ارائه قابلیت کارایی یکسان با نرم افزارهای تجاری گران قیمت، در مقابل یک قیمت جزئی انجام می دهد.

سهولت در یادگیری
ماژول های ادیتور شماتیک، ادیتور قالب، ادیتور کتابخانه با رابط کاربری قابل تعریف
سازگار با نسخه‌های مختلف ویندوز (همچنین لینکوس و مک)
ساده برای استفاده
برنامه زبان کاربری منعطف (ULPs) امکانات سفارشی را به ارمغان می آورد مانند دنباله های دستور العملی منفرد، شبیه سازی ، قابلیت export و import داده‌ها
Export فایل های Gerber که می تواند در هر بردی استفاده شود:
Gerber 274X & Gerber 274D
Excellon NC Drill Format
SM1000 و SM3000
فرمت های export سفارشی قابل تعریف توسط کاربر
Import آنلاین اطلاعات محصول و قیمت از طریق DesignLink
فروم های مشتری فعال به منظور اشتراک گذاری فایل ها، کتابخانه های ULPs، نکات طراحی و …
پارس و چسباندن داده های شما به بیرون از EAGLE (به وسیله ساختار داده ای XML)
و…
 

– از نسخه‌ی ۸، این نرم‌افزار توسط شرکت اتودسک خریداری شده و پشتیبانی می‌شود.
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
۸٫۱/Windows 8
 
پس از نصب، فایل کرک را در محل نصب برنامه کپی و جای‌گزین کرده و برنامه را اجرا کنید؛ نرم‌افزار را به‌روز نکنید!
۹۵ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="29575"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *