AnyLogic Professional 7.0.2 Multilingual x86/x64

AnyLogic تنها نرم افزار شبیه سازی پیشامدهای گسسته، مبتنی بر عامل و سیستمهای پویا است. این نرم افزار از یک زبان برنامه نویسی منعطف برخوردار است که توسط آن متخصصین میتوانند پیچیده ترین سیستمها و فرایندهای تجاری را شبیه سازی و آنالیز کنند. این برنامه امکانات مختلفی در اختیار شما قرار میدهد تا بتوانید انواع زنجیره های تامین، فرایند های ساخت و تولید، مسائل مربوط به حمل و نقل و انبارداری، وضعیت بازار و تحلیل رقبا، راهبری سیستم های فرودگاهی، ایستگاه های و مراکز بزرگ خرید، فرایندهای کسب و کار و سیستم های خدمات رسانی، مراقبتهای بهداشتی و بسیاری از موارد دیگر را شبیه سازی و ارزیابی کنید.
به عنوان مثال یکی از کاربردهای مهم این ابزار تحلیل رقبا است. این تحلیل همه جانبه است. یعنی وضعیت فعلی بیزنس شما به صورت دقیق توسط ابزارهای مختلف دریافت میشود. میزان فروش، میزان هزینه ها، وضعیت رشد شرکت و سایر موارد در نظر گرفته میشود. و با این شرایط وضعیت فعلی بازار و همچنین میزان پیشرفت رقبا و استراتژی های فروش و بازاریابی آنها به خوبی نمایان میشود. در حالت عادی با برنامه اکسل نمیتوان داده هایی که به هم تنیده هستند و از الگوهای محاسباتی پیچیده ای پیروی میکنند به نتایج مطلوبی رسید.
برای آنالیز، شبیه سازی و در نهایت پیش بینی آینده فعلی کسب و کار نیازمند بررسی چند بعدی و همه جانبه اطلاعات هستیم که این مهم، هدف ارائه این محصول است. این برنامه گرافیک ساده و محیط راحتی دارد و همه نیازمندیهای شما در یک اینترفیس مناسب برآوده میشود. برنامه سعی میکند تا با اطلاعات و چارتهای گرافیکی فرایند تصمیم گیری های کلان را برای کاربران راحت کند. این برنامه به صورت گسترده ای در سازمان های دولتی، دانشگاه های و مراکز پژوهشی و واحدهای تجاری بزرگ مورد استفاده است.
Microsoft Windows 10, x86-32 and x64
Microsoft Windows 8, x86-32 and x64
Microsoft Windows 7 SP1, x86-32 and x64
Microsoft Windows Vista SP2, x86-32
Apple Mac OS X 10.7.3 (Lion) or later, Universal
SuSE Linux, x86-32 (with installed GTK+, libwebkitgtk-1.0-0, libudev, libssl 0.9.8 and newer)
Ubuntu Linux 10.04 or above, x86-32 (with installed GTK+, libwebkitgtk-1.0-0, libudev, libssl 0.9.8 and newer)
AnyLogic 7 may also be installed on other platforms not included in this list (such as other Linux distributions), but we cannot guarantee its full platform compatibility.
Java 2 Standard Edition 8.0 or later is needed to run AnyLogic model development environment. JRE is included in AnyLogic installation package for Windows, but needs to be installed independently on other platforms.
Hardware recommendations:
AnyLogic 7 installation requires 500MB of free disk space.
We recommend to have 2GB of memory and modern processor for optimal performance.
Mouse is typically preferrable to touchpad for graphical editing.

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید. در مورد مسیر کپی فایلها محل نصب نرم افزار را در مورد نسخه های ۳۲ و ۶۴ بیتی با توجه به نوع ۳۲ یا ۶۴ بیتی بودن ویندوز خود دقت کنید.
نسخه ۳۲ بیتی: ۲۷۸ مگابایت
نسخه ۶۴ بیتی: ۲۷۲ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="29947"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *